Vonios kambarys seniau ir anksčiau

Suremontavus namus žmonės dažnai jaučiasi tarsi pradedantys naują gyvenimą, o jų namai jiems žada daug nuostabių pojūčių. Net ir nauji baldai voniaiDomus ir šiek tiek pakeistas vonios kambarys gali reikšti labai daug, gali sukurti daug naujų pojūčių, įspūdžių ir grožio. Stasė susiremontavo vonią ir sako, kad dabar ten viskas atrodo labai gražiai.

Senoji vonia

Kaip sako Stasė, senoji vonia – tai tik uošvei išmaudyti. Kas čia buvo negerai? Labai ilgai ji buvo tokioje atokioje namo dalyje, kad tekdavo ilgai eiti. Blogiausias ir su šiais laikais nesuderinamas dalykas buvo tas, kad tualetas kažkodėl būdavo lauke. Taigi, viduje jo išvis nebuvo, galima įsivaizduoti, kiek daug dėl to reikėdavo patirti nepatogumų. Taip pat senajame vonios kambaryje buvo labai daug nepanaudotos vietos. Pavyzdžiui, čia buvo daug tuščios erdvės, o nebūdavo kriauklės – tik pati vonia. Dušo kabinos, ir net dušo užuolaidos nebūdavo. Stovėjo prasti baldai, niekuo nepanašūs į modernius ir gražius, kokie būna parduotuvių kataloguose. Stovėjo skalbimo mašina, tačiau ji visą laiką streikuodavo ir vis nutikdavo su ja susijusių sunkumų. Tai neveikdavo, tai negręždavo, tai vanduo pasipildavo ant grindų ir namus apsemdavo potvynis. Taip pat šioje vonioje buvo tik negražus, aprūkęs veidrodis, per kurį galėjai labai sunkiai ką nors matyti. Didžiausia problema, kad būdavo labai šalta vonioje, nes čia esantis radiatorius buvo užsikimšęs ir iki jo išvis neateidavo šiluma.

Modernus sprendimas

Pagaliau išdrįsusi namuose padaryti tvarką, Stasė džiaugiasi, kad dabar jos vonia yra kitoje vietoje, mažesnė, joje stovi nauji vonios baldai, ir viskas atrodo gražu kaip iš katalogo. Pirmiausia, pati vonia pakeista dušo kabina. Ši yra labai patogi naudojimui, joje nereikia kažkaip nepatogiai muistytis. Daug žmonių bando pataupyti dušo kabinai ir perka pačią pigiausią. Tačiau šiuo atveju Stasė nenori leistis į tokius kompromisus su pačia savimi ir naudoja tikrai gerą, sandarią dušo kabiną. Taip pat vietoje seno ir besiraitančio linoleumo, visur atsirado labai gražios keramikinės plytelės. Po jomis – nuostabios šildomos durys. Taigi, visiems, kas naudojasi ta vonia, yra smagu ir gera ant tų grindų šiltai padėti kojas. Pagamintas pagal užsakymą ir puikus baldų komplektas. Spintelės šviesios bei atsparios vandeniui. Padėta gera ir nauja, bent 10 metų garantiją turinti skalbimo mašina, kuri dirba taip tyliai, kad net nesigirdi.

Palikite atsiliepimą