Sieninės spintos teisingam pasirinkimui – į ką atkreipti dėmesį?

Spinta tau ir manSunku įsivaizduoti komfortišką būstą be patogios spintos. Tai baldas, padedantis racionaliai planuoti gyvenamąją erdvę ir struktūruoti aplinką. Vienas praktiškiausių šių dienų pasirinkimų – sieninės spintos stumdomomis durimis. Visų pirma, tokios konstrukcijos praktiškai išnaudoja kambario erdvę, o durų atvėrimui nereikia papildomo ploto. Antra, originalūs dizaino sprendimai padeda kurti pageidaujamą interjerą, suteikia namams unikalumo ir elegancijos. Siekdami jums padėti išsirinkti patogų ir praktišką baldą, pateikiame kelis praktinius patarimus.

Tinkamos vietos pasirinkimas

Viena svarbiausių užduočių – parinkti tinkamą vietą sieninei spintai. Atliekant remontą ar projektuojant naujus namus, paprastai spintai numatoma speciali niša. Jei jos nėra, sieninė spinta gali būti statoma kampe (šiuo atveju reikės vienos papildomos sienos), prie įprastos sienos arba retai naudojamose erdvėse, pvz., po laiptais, palėpėje ir t. t. Vienas praktiškiausių tokio pasirinkimo aspektų yra gan laisvai pasirenkamas spintos aukštis ir plotis, kuris gali būti derinamas prie individualios gyvenamosios erdvės. Montuojant spintą ir renkantis stumdomas durų konstrukcijas, būtina įvertinti ir nišos plotį. Jei jis yra mažesnis nei 1,5 m, įrengiamos vienos dalies durys. Didesnis plotis reikalauja dviejų durų konstrukcijos. Esant itin didelių išmatavimų spintai, montuojamos trijų durų sistemos.

Baldininkų rekomendacijos

Skaityti toliau

Dedamės kuprinę pirmai dienai mokykloje

Kuprinė tauĮ mokyklą be kuprines neišeisi – rankoje vadovėlių, sąsiuvinių bei priešpiečių juk nesineši. Tad iki tol mokyklos nelankę ir kuprinės neturėję vaikai, nuo pirmosios klasės (arba nuo paruošiamukų) pradeda naują savo gyvenimo etapėlį – ėjimą į mokyklą su kuprine. Tačiau reikėtų nenuvertinti vaikiškų kuprinių, mat jos ir sveria kartais tiek pat kaip suaugusiųjų, ir pridėti į jas reikia labai daug. Jeigu jūsų pirmokėlis grietai pradės savo mokyklinį kelią, metas ruošti kuprinę.

Prekes ir kuprinę pirkti savaite anksčiau

Aišku, geriausia kuprines turinį ir ją pačią nupirkti kuo anksčiau. Turbūt ir ne pusmečiu anksčiau, bet visgi nepalikti visko paskutinei dienai. Artėjant rugsėjui, jau nuo rugpjūčio pradžios, prekybos centrai, knygynai, biuro prekių ir kitokios parduotuvės ima siūlyti itin nedidelėmis, palankiomis kainomis pirkti visokias mokyklines prekes. Tad skyrus šiek tiek laiko, galima viską nusipirkti labai ekonomiškai. Taupantys tėveliai turėtų neskubėti pirkti iškart visko visiems metams: pakaktų ir pačiai pradžiai, kad būtų svarbiausi pirkiniai. Tik išrinkite gerą kuprinę. Tokią, kuri patiktų vaikui, kuri ir jums maloniai atrodytų, ir kuri tikrai būtų patogi, funkcionali. Vaiko kuprinėje turėtų būti keli pagrindiniai skyriai ir šiek tiek kišenių: bent viena vidinė, kelios išorinės. Labai patogu kuprinę pirkti internetu, kaip ir kitas mokyklines prekes. Sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Tiesa, pirmokui geriau kuo lengvesnė kuprinė, todėl galite ieškoti tokios, kuri turėtų mažiau sunkios odos, metalo elementų, būtų kuo lengvesnė, tačiau drauge ir talpi, patikima.

Kuprinę dėtis iš vakaro

Skaityti toliau

Naujas būstas Naujamiestyje – kodėl jį rinktųsi Vilniaus gyventojai?

Renkantis būstą, tenka atsakyti į daugybę klausimų – kokio dydžio butą rinktis? Kokie yra vieno ar kito mikrorajono privalumai ir trūkumai? Ar namų statyba atitinka kokybės reikalavimus? Atlikti tyrimai rodo, kad nepaisant pirkėjų individualumo, esminiai kriterijai nesikeičia jau daugybę metų – vilniečiams svarbiausia būsto vieta ir jo kaina. Dėl šios priežasties naujas būstas Naujamiestyje atrodo itin patrauklus sprendimas – tai arti miesto centro esantys daugiabučiai, išskiriantys ramia gyvenamąja aplinka, saugumu ir patrauklia kaina.

Svarbiausias kriterijus – būsto lokacija

Butai NaujamiestyjeDaugiau nei 80 proc. apklaustų asmenų teigia, kad svarbiausias aspektas renkantis būstą yra jo lokacija. Šiuo atveju svarbu kalbėti apie susisiekimą su centru. Nepriklausomai nuo to, ar pirkėjas yra jaunas žmogus, ar vyresnio amžiaus gyventojas, galimybė lengvai pasiekti centrą ir svarbiausius miesto objektus išlieka esminė. Gyventojai, siekiantys atsiriboti nuo miesto šurmulio, paprastai renkasi būstą, esantį užmiestyje. Tuo tarpu miesto patogumą vertinantys pirkėjai ieško projektų, kurie yra netoli didžiųjų gatvių, tačiau tuo pačiu užtikrina ramią kaimynystę, turi vidinius kiemelius ir poilsio zonas. Labai svarbu įvertinti ir atstumą iki darbovietės, vaikų darželių, mokyklų. Daugelis statytojų renkasi struktūriškai patogias miesto vietas, kurios atitiks tiek jaunų šeimų, tiek individualių pirkėjų pageidavimus.

Skaityti toliau

Dell kompiuteriai ir jų privalumai

Renkantis kompiuterį tenka atsižvelgti į daugelį jo parametrų ir tai, kokiais tikslais ketinate jį panaudoti. Tačiau ką daryti, jei aiškiai nežinote savo tikslų ir gali būti, jog ateityje jums kompiuterio prireiks visai kitoms reikmėms nei gali atrodyti šiandien? Tuomet būtina ieškoti gamintojo, kuris pasiūlytų universalius, puikiomis galimybėmis bei funkcionalumu pasižyminčius kompiuterius, pasitarnausiančius bet kokiais atvejais. Vieni jų – Dell kompiuteriai. Kokie jų privalumai?

Puiki išvaizda

DellSunku nesutikti, jog Dell kompiuteriai pasižymi itin klasišku dizainu. Sodrios spalvos, kokybiškas šlifuotas aliuminis, patogiose vietose įmontuotos oro išpūtimo angos, kurios netrukdo nešiojamo kompiuterio pasidėti ant kelių. Be viso to, daugelis žmonių negaili pagyrų ir jutikliniam kilimėliui, kurį Dell kompiuteriai ištobulino taip, kad jo valdymas vartotojui nesukeltų jokių nepatogumų.

Ekrano raiška

Skaityti toliau