Naujas būstas Naujamiestyje – kodėl jį rinktųsi Vilniaus gyventojai?

Renkantis būstą, tenka atsakyti į daugybę klausimų – kokio dydžio butą rinktis? Kokie yra vieno ar kito mikrorajono privalumai ir trūkumai? Ar namų statyba atitinka kokybės reikalavimus? Atlikti tyrimai rodo, kad nepaisant pirkėjų individualumo, esminiai kriterijai nesikeičia jau daugybę metų – vilniečiams svarbiausia būsto vieta ir jo kaina. Dėl šios priežasties naujas būstas Naujamiestyje atrodo itin patrauklus sprendimas – tai arti miesto centro esantys daugiabučiai, išskiriantys ramia gyvenamąja aplinka, saugumu ir patrauklia kaina.

Svarbiausias kriterijus – būsto lokacija

Butai NaujamiestyjeDaugiau nei 80 proc. apklaustų asmenų teigia, kad svarbiausias aspektas renkantis būstą yra jo lokacija. Šiuo atveju svarbu kalbėti apie susisiekimą su centru. Nepriklausomai nuo to, ar pirkėjas yra jaunas žmogus, ar vyresnio amžiaus gyventojas, galimybė lengvai pasiekti centrą ir svarbiausius miesto objektus išlieka esminė. Gyventojai, siekiantys atsiriboti nuo miesto šurmulio, paprastai renkasi būstą, esantį užmiestyje. Tuo tarpu miesto patogumą vertinantys pirkėjai ieško projektų, kurie yra netoli didžiųjų gatvių, tačiau tuo pačiu užtikrina ramią kaimynystę, turi vidinius kiemelius ir poilsio zonas. Labai svarbu įvertinti ir atstumą iki darbovietės, vaikų darželių, mokyklų. Daugelis statytojų renkasi struktūriškai patogias miesto vietas, kurios atitiks tiek jaunų šeimų, tiek individualių pirkėjų pageidavimus.

Praktika rodo, kad vertindami lokaciją, pirkėjai atsižvelgia ir į tos teritorijos nusikalstamumo mąstą, aplinkos saugumą. Natūralu, kad nenorime rizikuoti savo ar savo nekilnojamojo turto saugumu. Beje, dėl šios priežasties daugelis naujų nekilnojamojo turto projektų, kaip Naujamiesčio alėja, siūlo itin saugią gyvenamąją aplinką, rakinamas laiptines, nuo pašalinių apsaugotus vidinius kiemus, vaizdo stebėjimo sistemas ir pan.

Nekilnojamojo turto kaina

Itin svarbus pasirinkimo aspektas – nekilnojamojo turto kaina. Modernus naujas projektas Naujamiestyje siekia realizuoti individualius klientų poreikius, siūlydamas optimalų kainos ir kokybės santykį. Beje, namo kokybė garantuoja patogumą ir komfortiškas gyvenimo sąlygas – pirkėjams svarbu įsigyti nekilnojamąjį turtą, kuris vėliau nekeltų papildomų rūpesčių. Šiuo atveju tenka susitaikyti su tuo, kad aukštos kokybės būstas reikalauja didesnių išlaidų. Iš kitos pusės, ilgalaikėje perspektyvoje šios išlaidos atsiperka, pvz., šiuolaikinės šilumos reguliavimo sistemos garantuoja mažesnes sąskaitas už šildymą. Be to, naujos statybos daugiabučius kur kas palankiau vertina bankai, suteikiantys lankstesnes paskolos sąlygas.

Palikite atsiliepimą