Kaip rinktis baldus svetainei?

KampaiSvetainė yra labai svarbi kiekvienų namų vieta, todėl renkantis baldus reikia žinoti į ką atkreipti dėmesį, kad minkstas kampas ar sofa bei kiti baldai būtų patogūs naudojimui. Šiuo metu gamintojai gamina įvairius baldus naudojant skirtingas medžiagas ir technologijas, todėl pasirinkimo galimybės išsiplečia. Kaip teisingai rinktis baldus savo svetainei?

Baldų dydis turi būti apgalvojamas pirmiausiai. Priklausomai nuo svetainės dydžio reikia atitinkamai parinkti baldus. Kuo erdvesnė patalpa, tuo didesnių dydžių baldai galimi. Vis dėl to, vis dažniau namuose svetainė užima mažą erdvę, todėl itin atidžiai reikia rinktis baldų dydį. Kuo mažiau vietos, tuo mažesnių išmatavimų turi būti baldai. Beje, su baldų dydžiu tiesiogiai yra susijęs ir baldų skaičius. Kuo mažesnė erdvė, tuo mažiau baldų turi būti. Norint jaukios ir patogios svetainės reikia gerai pagalvoti, kokių baldų labiausiai reikia, o be kurių galima ir apsieiti. Reikėtų rinktis tik pačius būtiniausius, pavyzdžiui, sofa ar kampas, lentyna ir kelios spintelės su staliuku. Nereikia mažoje svetainėje fotelių, krėslų, dviejų sofų, suolelių, spintų ar indaujų. Jei norima daug baldų, tai reikia ir atitinkamo dydžio svetainės.

Labai svarbios yra baldų spalvos. Jos derinamos prie bendro interjero. Niekada nesuklysite derindami prie grindų ir sienų spalvų, tik geriau, kad jos nebūtų tokios pačios. Interjeras turi būti vientisas, todėl baldai turi būti labai apgalvotai pasirinkti ir priderinti spalvomis prie kitų kambario spalvų. Tik tokiais atvejais galima bus turėti užbaigtą ir vientisą svetainės interjerą.

Ypatingo dėmesio sulaukia minkštų baldų medžiagos. Jos turi būti itin kokybiškos, nes tik toks minkstas kampas ar sofa bus komfortiški sėdėjimui. Beje, jei sofa ar kampas bus kartais naudojami miegui, tai reikia atidžiai rinktis minkštąją dalį, kad ji būtų komfortiška. Taip pat svarbūs ir korpusiniai baldai. Jie taip pat turi būti kokybiški ir tvirti. Spalvos tiek minkštų baldų, tiek ir korpusinių, turi būti derinamos tarpusavyje, o dar geriau, kai didžioji jų dalis yra tos pačios spalvos. Tai leis sukurti vientisą interjerą ir tuo pačiu mėgautis komfortišku naudojimusi tokiais baldais.

Kiekvienuose namuose esanti svetainė yra pagrindinė vieta, kurioje nuolat būna šeima, susirenka draugai ir artimieji bei leidžiamas laikas ilsintis po darbų. Dėl to labai svarbu parinkti tinkamus baldus šiai erdvei. Tik tuomet čia būti bus visiems gera ir malonu.

Vienas atsiliepimas apie “Kaip rinktis baldus svetainei?

  1. Reikėtų nepamiršti nesusikoncentruoti vien tik į pagrindines detales. Jog sukurtum svetainės aplinką, kurioje būtų gera būti, reikia ir papildomų akcentų. https://meduzosnamai.lt/parduotuve/ mano namams padeda sukurti komfortišką aplinką, kurioje aš ir mano namų svečiai jaučiasi jaukiai ir maloniai. Šios parduotuvės dėka mano namai virsta magiška vieta.

Palikite atsiliepimą