Kur ir kokią striukę pirkti pavasariui?

Daugelis moterų neįsivaizduoja savo pavasarinio garderobo be pavasarinės striukės. Tai yra vienas iš praktiškiausių ir universaliausių rūbų, kuris dėvimas atšilus orams. Ką reikia žinoti apie šias striukes ir, kur jas geriausia pirkti?

Striukės pavasariuiPavasaris visuomet permainingas. Jis pasižymi tuo, jog rytais ir vakarais būna šalta, kai tuo tarpu dienomis būna šilta. Tiesa, dažnai būna lietus ir vėjas, todėl renkantis tinkamą striukę reikia atidžiai pasirinkti audinį, iš kurio ji pasiūta. Vėsiems pavasario orams reikia rinktis plono pašiltinimo sluoksnio striukę. Tokiems orams, kai yra šilta, tačiau lyja lietus ar pučia stiprus vėjas, galima rinktis striukę be pašiltinimo arba su labai plonu sluoksniu pašiltinimo, o išorinis audinys turi būti neperšlampamas ir neperpučiamas. Visuomet geriau pirkti brangesnę striukę, nei pigią, tačiau pasiūtą iš prastos medžiagos. Be to, ne mažiau svarbus ir pasiuvimas. Reikia, kad striukė būtų kokybiškai pasiūta.

Kokios spalvos tinkamos pavasariui? Žinoma, kad juoda spalva laikoma pačia universaliausia, tačiau pavasariui galima rinktis kažką ryškesnio ir spalvingesnio. Puikiai atrodys žalia, geltona, violetinė, balta, chaki, smėlio ar marga striukė. Nebijokite išsiskirti iš minios. Pavasarį bunda ne tik gamta, bet ir spalvos jūsų garderobe, todėl pasirinkite kažką neįprasto ir pamatysite, kaip keičiasi nuotaika vilkint spalvingus rūbus. Jeigu vis dėl to norite išlikti konservatyvi ar teikiate pirmenybę klasikiniam stiliui, tai juodą spalvą galima pakeisti, pavyzdžiui, tamsiai mėlyna. Taip bus daug geriau, nes juoda daugeliui net netinka.

Labai svarbus ir pavasarinės striukės modelis. Nors vis dar daugelis mato parduodamas itin priglundančias ir siluetą išryškinančias striukes, tačiau, jeigu norite atrodyti stilingai ir jaustis patogiai, tai reikia teikti pirmenybę laisvo silueto striukėms. Tokios bus ir gražios, ir patogios, ir puikiai tiks įvairių figūros tipų moterims.

Kur pirkti striukę priklauso nuo to, kokios striukės jums reikia. Geriausia peržiūrėti skirtingų parduotuvių, tame tarpe ir internetinių, asortimentą. Tuomet bus paprasčiau surasti tinkamą spalvą ir modelį. Kai rasite tinkamą striukę beliks surasti ir tinkamiausią kainą. Tai paprasta padaryti internetu.

Garderobas sudarytas iš būtinų ir papildomų drabužių. Striukė yra pagrindinis rūbas esantis lauko drabužių sąraše, todėl be jos sunku įsivaizduoti savo kasdienybę. Tereikia pasirinkti tinkamą audinį ir spalvą bei dydį. Tokia striukė ilgai bus tinkama dėvėti, todėl verta skirti laiko jos paieškoms, kad išsirinkti pačią geriausią.

Palikite atsiliepimą