Sieninės spintos teisingam pasirinkimui – į ką atkreipti dėmesį?

Spinta tau ir manSunku įsivaizduoti komfortišką būstą be patogios spintos. Tai baldas, padedantis racionaliai planuoti gyvenamąją erdvę ir struktūruoti aplinką. Vienas praktiškiausių šių dienų pasirinkimų – sieninės spintos stumdomomis durimis. Visų pirma, tokios konstrukcijos praktiškai išnaudoja kambario erdvę, o durų atvėrimui nereikia papildomo ploto. Antra, originalūs dizaino sprendimai padeda kurti pageidaujamą interjerą, suteikia namams unikalumo ir elegancijos. Siekdami jums padėti išsirinkti patogų ir praktišką baldą, pateikiame kelis praktinius patarimus.

Tinkamos vietos pasirinkimas

Viena svarbiausių užduočių – parinkti tinkamą vietą sieninei spintai. Atliekant remontą ar projektuojant naujus namus, paprastai spintai numatoma speciali niša. Jei jos nėra, sieninė spinta gali būti statoma kampe (šiuo atveju reikės vienos papildomos sienos), prie įprastos sienos arba retai naudojamose erdvėse, pvz., po laiptais, palėpėje ir t. t. Vienas praktiškiausių tokio pasirinkimo aspektų yra gan laisvai pasirenkamas spintos aukštis ir plotis, kuris gali būti derinamas prie individualios gyvenamosios erdvės. Montuojant spintą ir renkantis stumdomas durų konstrukcijas, būtina įvertinti ir nišos plotį. Jei jis yra mažesnis nei 1,5 m, įrengiamos vienos dalies durys. Didesnis plotis reikalauja dviejų durų konstrukcijos. Esant itin didelių išmatavimų spintai, montuojamos trijų durų sistemos.

Baldininkų rekomendacijos

Sieninės spintos vertinamos dėl savo universalumo – tai praktiškas baldas, tinkantis įvairių išmatavimų erdvėms. Siekdami priimti racionaliausią sprendimą, pasitarkite su profesionaliais baldų gamintojais ar pardavėjais, pvz., apsilankę svetainėje balticbalducentras.lt galėsite įvertinti plačią sieninių spintų dizaino pasiūlą, klasikinio ir modernaus interjero sprendimus. Ieškant optimalaus varianto, rekomenduojame rinktis spintą, kurios minimalus gylis siektų bent 70 cm, kadangi apie 10 cm reikalauja stumdomų durų sistema, o standartinės drabužių kabyklos siekia 60 cm. Kad spinta būtų patogu naudotis, laikykitės objektyvių ilgio ir pločio proporcijų.

Stumdomų durų konstrukcija

Kad sieninė spinta stumdomomis durimis džiugintų patikima ir ilgaamže eksploatacija, rinkitės patikimus gamintojus ir pardavėjus, aukštos kokybės medžiagas ir tvirtos konstrukcijos sprendimus. Ypatingą dėmesį skirkite stumdomų durų sistemai, kadangi nuo jos priklausys visos spintos funkcionalumas – juk nenorėtumėte, kad po kurio laiko spinta imtų erzinti stringančiomis durimis, erzinančiu girgždėjimu ar nepatogiu naudojimu? Stumdomas sistemas sudaro profiliai, ratukai ir užpildai. Tiesa, priklausomai nuo individualios situacijos, gali būti naudojami ir kiti priedai, pvz., pritraukikliai, spynelės ir t. t.

Palikite atsiliepimą