Populiarios veido odos problemos

Kone kas antram žmogui jaunystėje vertėtų apsilankyti pas odos gydytojus, deja, dermatologas Vilniuje aplankomas ne taip ir dažnai. Daug žmonių bando savo odos problemas spręsti savarankiškai, ir tokiu būdu kažkiek pralaimi: matbandant patiems išspręsti odos problemas, kartais paaiškėja, kad jos tik nuo to didėja. Kokios yra populiariausios jaunų žmonių veido odos problemos, dėl kurių jiems būna naudingas dermatologas Vilniuje?

Spuogai arba aknė

Dažniausia jaunų žmonių bėda yra atsiradę spuogai, inkštirai, kai kam pereinantys ir į aknę. Gerai, jeigu žmogus iškart kreipiasi į grožio kliniką, ateina pas dermatologą, tinkamą odos specialistą, gydytoją. Tada galima greičiau jį pakonsultuoti, patarti, kokių klaidų jokiu būdu nereikėtų daryti. Viena iš klaidų – bandymas visais įmanomais, taip pat ir netinkamais, būdais tokią odą nusausinti. Tai daroma, tarkime, tepant odą sausinančiais tirpalais. Tačiau oda tampa tik dar riebesnė. Drastiškai nusausinta ji ima gintis ir paleidžia savo drėgmę – riebalus. Taigi, muilu plaunant veidą, tikintis, kad veidas bus nebe riebaluotas, pasieksite tik priešingą reakciją.

Išsiplėtę kapiliarai

Kai kurie žmonės turi paveldimą bruožą – išsiplėtusius kapiliarus. Šie gali atsirasti, nori to ar nenori, o kovoti su jais sunku. Visiškai panaikinti išsiplėtusių kapiliarų požymius padės tik lazerinė procedūra. O paprasti dalykai, kuriuos jums pasakys dermatologas, bus susiję su prevencija: ko nedaryti, kad kapiliarai neišsiplėstų dar labiau.

Netinkamos kosmetikos padariniai

Kiekvienas geras dermatologas Vilniuje kartais sulaukia ir jaunų pacientų, kurių didžiausia problema būna ta, kad šie atėjo per vėlai. Sunku tada jau būna ir pasakyti, kokia iš tiesų didžiausia jų veido bėda, nuo kurios viskas prasidėjo. Kartais jauni žmonės pradeda viską gadinti nuo to, kad atsiradusius inkštirus tepa netinkamais tirpalais. Maskuoja pudromis, kartais labai storais makiažo sluoksniais. Nakčiai valo sausinančiais skysčiais, pavyzdžiui, spiritu ar net degtine. Dar užtepa ir kokio nors sieros tirpalo, ir jis tiesiog visiškai sunaikina viską, kas gero veide buvo. Ateina žmonės su baisia oda: be galo riebia, tuo pačiu ir sausa, su žaizdota, porėta, spuoguota, nešvaria. Ateina, sako, nebegaliu, jau po pudra nepavyksta paslėpti, kaip baisu. Žinoma, kad baisu, ir apie jokį natūralų grožį negali būti nė kalbos, kai oda taip iškankinta. Tada dermatologui tenka nuo pradžių pradėti savo kelią ir ieškoti, kur buvo pirminė problema, bandyti ją išspręsti, sutvarkyti tokią odą.

Palikite atsiliepimą