Ko nedovanoti mamai, nesvarbu, ką ji sako

Kad ir ką sakytų Jūsų mama, kai kurios dovanos mamai nebus tikros, ir nebus geros. Ko nedovanoti mamai, o kas iš tiesų yra dovanotina?

„Geriausia dovana – tai TU“

Šitą frazę turbūt girdėjome ne kartą, ir ta frazė reiškia visai ne tai, kaip ji atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ji nereiškia, kad mama iš tiesų nenorėtų nieko gauti dovanų tada, kai visi aplink jomis keisis. Kaip tu turėtum būti ta dovana? Įsipakuoti save į vyniojamąjį popierių ar grįžti atgal gyventi pas mamą? Tai neįmanoma. Tačiau per Kalėdas tu būsi pas ją namuose. Tik reikia sugalvoti, kaip ją iš tiesų pasveikinsi. Nes, pamatysi, kaip ji apsidžiaugs realia dovana, kai jai ją įteiksi. Nors ir sakys „nereikėjo“, bet veidas išduos visai ką kita – dar ir kaip reikėjo.

„Svarbu neišlaidautum dėl manęs“

Tai reiškia, kad mama jaudinasi dėl tavo finansų bei mano, kad tau sunku gyventi, ir visai nenori, kad daug išleistum dėl jos. Tokiu atveju, naujo virtuvės kombaino ar kelionės į Paryžių jai nepirk. Gal tikrai užteks dailių puodelių rinkinio, kvepalų ar naujos piniginės.

„Man užteks ir šokolado“

Tai rodo, kad ji gal jau norėtų ir kažko daugiau negu prieš tai išvardintame punkte. Taigi, gali pagalvoti apie kažką, kas taip pat būtų simboliška, bet galėtų kainuoti iki 100 eurų. Rinkis tai, kas būtų mažiau praktiška, bet turėtų daugiau dovanos pojūčio. Tarkime, bilietai į teatrą arba koks nors kvitas apsipirkti knygyne.

„Ko nors gražaus“

Jeigu mama sako, kad Kalėdoms ar kitai šventei tiesiog norėtų ko nors gražaus, tau galbūt dar kartą vertėtų prisiminti reliatyvumo teoriją ir tai, kad ne visiems žmonėms viskas yra vienodai gražu. Gal tai, kas gražu tau, visai negražu tavo mamai. O turbūt taip ir yra, nes dabartiniai kartų skirtumai tikrai dideli. Taigi, prieš ieškodama dovanos mamai, kuri būtų graži, prisimink, kad ieškai to, kas būtų gražu jai, o ne tau. Jautiesi išdavikiškai? Na, taip galbūt jaučiasi prastą produkciją gaminantys, reklamuojantys bei vartotojams siūlantys verslininkai, kurie patys savo gaminių nevartoja, bet kitiems šie puikiai tinka. O jeigu visgi nori kompromiso ir ketini surasti kažką, kas patiktų ir tau, ir mamai, visada gali tiesiog dovanoti gražius klasikinius porceliano puodelius, vazas ar lėkštes.

Vienas atsiliepimas apie “Ko nedovanoti mamai, nesvarbu, ką ji sako

Palikite atsiliepimą