Mobiliojo dėklas pagal horoskopą I dalis

Horoskopais vieni tiki, kiti ne. Bet tie, kas labai tiki, tai žiūri, kad net ir mobiliujų telefonų dėklai atitiktų horoskopo pasirinkimą. Tikėti nebūtina, bet linksmai į tai pažvelgti galima ir jums, nesvarbu, tikite horoskopais, ar ne. Štai kokie telefono dėkliukai galėtų tikti jums pagal horoskopus. Pristatome pirmąją pasirinkimų dalį.

Avinas (03.21-04.20)

Dėklai telefonamsVisi žino, kad avinas yra užsispyręs, atviros širdies ir tikslo siekiantis žmogus, kuriam dėl to reikia ypatingo švelnumo. Tad dėklai telefonams gali stiprinti vieną iš avino pusių: arba stipriąją, nuožmią, užsispyrusią, arba, atvirkščiai – švelniąją. Jeigu avinas vienišius, neturi, kas dažniau parodytų meilės, reikėtų ieškoti švelnesnio dėkliuko. Jis gali būti pastelinių švelnių spalvų, pavyzdžiui, gelsvos, melsvos. Taip pat gali būti užsidarantis dėkliukas – knyga, su minkšto audinio (aksomo) ar švelnios odos apmušalais. Tada reikėtų rinktis kuo minkštesnes apsaugas.

Jautis (04.21-05.22)

Jaučiams dėklai telefonams turi būti praktiški ir padėti kuo tiksliau atlikti funkcijas. Todėl jaučiui bus sunku ir blaškys jo dėmesį, jeigu dėkliukas bus labai ryškios spalvos, geriau rinktis natūralias, neutralias spalvas. Taip pat reikėtų, kad priekinė dalis turėtų langelį – iš karto matytųsi, kas telefono viduje. Tai apsaugos telefoną ir visiems bus patogu.

Dvyniai (05.23-06.21)

Dvyniams tiks telefono dėkliukai, kurie turės tam tikrą sentimentalumą. Ant dėkliuko galima klijuoti mylimo žmogaus nuotrauką, o gal tiesiog rinktis tokį dėkliuką, kuris turėtų jums kažką reiškiančius ornamentus, ženklus. Dvyniui tokie dalykai yra svarbūs, todėl prie jo kasdien šalia turintis daiktas turi turėti savą krūvį. Labai svarbu, kad tai būtų naujas, nedėvėtas dėkliukas telefonui, neturintis kažkieno kito paliktos auros.

Vėžys (06.22-07.22)

Pasiaukojimo ir meilės kupino vėžio ženklo atstovui verta turėti raudoną kaip širdis telefono dėkliuką. Tai stiprins geriausias vėžio savybes ir vėžys pats nesupras kodėl, tačiau tuo telefonu turės tik meilės kupinus pokalbius, ir galės visada jaustis mylintis ir mylimas.

Liūtas (07.23-08.22)

Jis mėgsta iššūkius, tai gali atsispindėti ir dėkliuko dizaine. Tai gali būti tik skaidri nugarėlė. Arba kažkas neįprasto: dėkliukas su nesimetriškomis formomis, su keistais atsikišimais. Jis lyg masažuoklis stimuliuos liūto ryžtą.

Mergelė (08.23-09.22)

Mergelės itin vertina materialinius santykius, todėl dėkliukas turės būti už protingą kainą. Jis turės būti kokybiškas, pagamintas iš gerų medžiagų. O svarbiausiai – atrodyti neįkyriai prabangus. Ne svarovskiais apkabinėtas, tačiau iš tikrai vertingų medžiagų.

Palikite atsiliepimą