Kur Kaune geriausia nuomotis patalpas biurui

Jeigu norite išsinuomoti patalpas Kaune savo biurui, turėsite rinktis iš vis gražėjančios ir besiplečiančios pasiūlos. Mat atsigaunant Kaunui, jis vis labiau vertinamas investuotojų ir verslininkų. Tad kaip išsirinkti tinkamiausias patalpas biurui? Štai į ką reikėtų atsižvelgti.

Patogus susisiekimas su namais

KaunasApie būsto pasirinkimą, taip pat ir biuro, visada sakoma tas pats: vieta, vieta ir dar kartą vieta. Iš tiesų tai labai svarbu ir renkantis biurą, nes reikia, kad būtų patogu važiuoti iki namų. Juk nenorėtumėte gyventi Kauno pietiniame priemiestyje, o dirbti Kauno šiauriniame priemiestyje. Tai būtų neprotinga ir neekonomiška. Tad renkantis biurą, reikėtų žiūrėti, kad būtų arčiau namų, patogu važiuojant nuvežti bei parvežti vaikus ir pan.

Siekis išvengti transporto kamščių

Jeigu turite galimybę rinktis, rinkitės tokius kelius, kad būtų lengviau ir patogiau išvengti transporto kamščių. Galbūt galima pasirinkti biurą, kuris yra ne pačioje intensyviausioje kelio dalyje. Tad tai tarsi būtų patarimas ir vėl atsakingai rinktis vietą, tačiau drauge ir apsvarstyti būtent šį vietos rinkimosi kriterijų.

Viskuo aprūpintas biurų pastatas

Kai rinksitės patį pastatą, žiūrėkite į jį kaip į mini miestelį. Puiku, kai yra, kur pavalgyti: kažkokia kavinė, valgykla. Smagu ir tada, kai yra bendra poilsio zona visiems zonoms. Labai svarbu, kad būtų visiems pakankamo dydžio parkingas – stovėjimo aikštelė, nes tada nereikės sukti galvos, kur statyti mašiną.

Jauki atmosfera

Apskritai turi ir emociniai dalykai visi atitikti: juk neisite dirbti ten, kur jums tiesiog nemalonu, kažkaip negera. Turi būti pati atmosfera jums kažkuo patraukli. Gal interjeras, gal pastato fasadas, gal aplinkoje kažkas tokio, kas jums patiktų, ką matytumėte, keliaudami į darbą. Aišku, labai daug to jaukumo jums bus galima tiesiog savarankiškai susikurti savo biure, bet visgi jau ir iš anksto galite pagalvoti apie tai, ką bus galima, ir ko nebus galima padaryti.

Malonus vaizdas pro langą

Renkantis konkretų biuro kabinetą pastate, reikėtų įvertinti tai, ką matote per langą, iš kur teka saulė ir pan. Jeigu steigiate įmonę, kur žmonės turės stovėti prie gamybinių aparatų, tai gal langas per langą ir nebus toks svarbus. Bet jeigu visgi rūpi darbuotojų komfortas sėdint prie kompiuterio ir stalų, rinkitės biurą, kuris turėtų panoraminė vaizdą pro langą. Galimybė plėstis ir nuomotis daugiau vietos irgi yra geras variantas.

Palikite atsiliepimą