Palėpė – ne rakandams, o gyvenimui

DubingiaiManote, kad jūsų palėpė netinkama gyvenimui? Apsilankykite Dubingiai.lt ir jums kils įkvėpimas šią erdvę prikelti gyvenimui ir suteikti jai gyvenimą. Kaip įrengti mansardą? Taip vadinsite mansardinį aukštą, ir tai nebebus tiesiog palėpė, kurioje galima laikyti niekam nereikalingus rakandus.

Pritraukite kuo daugiau šviesos

Visų pirma, jeigu kalbame apie mansardinį aukštą, kuris bus jūsų namo viršuje, tai jį galima įsivaizduoti kaip tikrai tamsesnę erdvę negu įprastas namų vietas. Kodėl? Nes ten veikiausiai yra tik vienas langas, o langų juk reikėtų daugiau. Gal tai stoglangis, gal tai gale esantis langelis. Visą šią šviesą turėsite pritraukti per tą langelį. Tad kur tą šviesą dėti, kaip ją išlaikyti? Labai svarbu, kad aplink langelį būtų pristatyta kuo mažiau įvairių didžiulių spintų. Tuomet galėsite džiaugtis iš tiesų patogiu ir ramiu poilsiu. Taip pat visą palėpę išdažyti reikės kuo šviesesne spalva, geriausia, žinoma, balta. Ji galės jums nešti džiaugsmą, ramybę, laimę. Nes šviesa ir šviesios spalvos mus visuomet labai gerai nuteikia.

Palėpės kraštus išnaudokite daiktų laikymui

Daug galbūt keblumų kils dėl to, kad bus itin nedidelės erdvės, kur tikrai galima laisvai stovėti, atsistoti, ir neatsitrenkti galva į lubas ir pan. Taigi, tokia ir yra palėpės specifika. Vadinasi, ką jums reikės daryti, tai planuoti, kaip išnaudoti žemąsias erdves, kad aukštosios galėtų būti vaikščiojimui tinkamos. Rekomenduojama tiesiog palėpės kraštuose išdėlioti specialias daiktų laikymo, saugojimo sistemas, ir jas labai patogiai naudoti. Tai yra įgyvendinama ir tuomet, jeigu tiesiog palėpės kraštuose dėsite užuolaidėles, o už jų sukrausite itin dideles dėžes. Būtent ten galėsite laikyti daiktus.

Dar vienas kraštų panaudojimas – miegamojo zonoms

Jeigu jums tokių daiktų laikymo sistemų ir spintų nereikia, tuomet kraštines dalis galite įrengti kaip specialias, tam tikras miegojimo zonas. Tik tada nereikės galvoti apie didžiules aukštas lovas – čiužinius dėsite daugiau mažiau ant žemės, ir ten bus galima ramiai ilsėtis, o taip išsinaudos žema erdvė.

Gerai apgalvokite, kam teks langai

Kadangi langų bus nedaug, neapstatykite jų baldais, kad gerai eitų šviesa. Tačiau nuspręskite, kam jie atiteks. Geriausia, jeigu priešais juos bus laisvalaikio minkšti baldai sėdėjimui ir žmonės tiesiog galės ilsėtis ant tų baldų bei žvelgti į nuostabų vaizdą pro langą. Tuomet žmonės tikrai bus labai patenkinti. Ar ten įrengsite nakvynės namus, ar patys gyvensite, nesvarbu.

Vienas atsiliepimas apie “Palėpė – ne rakandams, o gyvenimui

Palikite atsiliepimą