Kiek kainuoja privačios veterinarijos klinikos paslaugos?

Jei nusprendėte auginti gyvūną, turite užtikrinti maksimalią jo gerovę ir rūpintis mažojo šeimos nario sveikata. Neišvengiamai bus reikalingos ir veterinarijos klinikos paslaugos. Visų pirma, gyvūnas turi būti profilaktiškai apžiūrimas. Su specialistu būtina pasitarti tiek dėl konkretaus augintinio gyvenimo sąlygų, tiek dėl jo maitinimo, priežiūros, skiepų. Antra, veterinarijos klinika gali suteikti reikalingą pagalbą augintiniui susirgus ar įvykus nelaimingam atsitikimui.

Kaip pasirinkti veterinarijos kliniką ir kodėl tai svarbu?

VeterinarijaDeja, investicijos, auginant gyvūną, yra praktiškai neišvengiamos. Jei gyvūnas bus stipraus imuniteto, o jūs skirsite daug dėmesio tinkamai augintinio priežiūrai, galbūt išsisuksite nuo brangių veterinarinių paslaugų. Vis dėlto, realybė yra tokia, kad gyvūnai, kaip ir žmonės, nėra apsaugoti nuo ligų ir traumų, o tinkamą priežiūrą sergančiam augintiniui galės suteikti tik patyręs ir kvalifikuotas veterinaras. Beje, rinkdamiesi veterinarijos kliniką, turėtumėte nepamiršti, kad svarbu ne tik jūsų norai, bet ir gyvūno emocijos ir savijauta. Rekomenduojama klinikos ir gydytojo itin dažnai nekeisti, kad gyvūnas nejaustų streso, kad pažinotų veterinarą ir juo pasitikėtų.

Privati veterinarijos klinika teikia įvairias gyvūnų priežiūros ir gydymo paslaugas. Tiesa, reikėtų iš anksto pasidomėti pasirinktos klinikos paslaugų spektru, kadangi vienos veterinarijos specializuojasi vienoje srityje, kitos – kitoje, trečios – teikia išplėtotas veterinarijos paslaugas. Rekomenduojame rinktis kliniką, kurioje būtų naudojama moderni gydymo ir diagnostikos įranga, dirbtų ilgametę patirtį turintys specialistai. Taip būsite tikri, kad įvykus nelaimei jūsų augintinis pateks į kompetentingo specialisto rankas, dirbančio su patikima įranga ir visomis gydymui reikalingomis priemonėmis.

Veterinarinių paslaugų kainos

Veterinarinių paslaugų kainos gali skirtis, priklausomai nuo klinikos ir teikiamos paslaugos. Gydytojo konsultacija gali kainuoti nuo 10 iki 50 eurų ar daugiau, priklausomai nuo konsultacijos pobūdžio, pvz., jei norite pasitarti dėl augintinio šėrimo grafiko, jums nereikės išleisti didelės pinigų sumos, tačiau, jei įtariate, kad gyvūnas serga ir norite, kad gydytojas ne tik patartų, ką daryti, bet ir apžiūrėtų augintinį, tai kainuos šiek tiek brangiau. Tyrimų kainos taip pat skirsis priklausomai nuo to, koks tyrimas yra reikalingas. Standartiniai – kraujo, šlapimo – tyrimai yra pigesni ir paprastai kainuoja nuo kelių iki 30 eurų. Sudėtingesni, vidaus organų tyrimai, kuriems reikalinga speciali įranga, gali kainuoti ir daugiau nei 100 eurų. Prie brangiausių procedūrų priskiriamos operacijos ir chirurginio gydymo paslaugos, pvz., navikų šalinimas, galintis kainuoti apie 150–200 eurų. Augintinių kastracijos ir sterilizacijos procedūros kainuoja nuo 30 iki 150 eurų, priklausomai nuo gyvūno veislės, amžiaus, sveikatos būklės, procedūros pobūdžio ir pan. Reikėtų atsižvelgti į tai, kokia skubos tvarka yra suteikiamos veterinarijos paslaugos. Visą parą dirbančios veterinarijos klinikos ar veterinarai, skubiai iškviesti į namus, gali kainuoti net kelis kartus brangiau nei įprastas apsilankymas veterinarijos klinikoje.

Palikite atsiliepimą