Fitneso sportininko istorija

Geležinė valia, užsispyrimas, motyvacija, kasdienės treniruotės, rezultatų gerėjimas, tinkama mityba, papildai sportui – visa tai Tomui yra pažįstama. Tai jo gyvenimo kelias. Jis ne vienintelis žmogus, kuris fitneso sportininku tapo patyręs didžiausią transformaciją – virtęs atletišku žmogumi iš prieš tai buvusio nesportuojančio, antsvorio turinčio, blogai besimaitinančio vyrioko. Bet apie viską nuo pradžių.

Anksčiau buvo apkūnus

Papildai sportuiTomas nuo mokyklos laikų buvo tas berniukas, kuris netilpdavo į jokius standartus. Vos tilpdavo suole. Vos pavykdavo rasti jo dydžio drabužių. Iš klasės stambiausias. Jam pasisekė, ir jis augo bei mokėsi tokioje mokykloje, kuri negarsėjo patyčiomis ar žiauriu elgesiu. Tad nors savo išvaizdos ir nemėgo, nebuvo labai sužalotas psichologiškai. Visgi lyg ir būtų norėjęs būti toks pats sportiškas ir gražus kaip kiti vaikai, tačiau šeimoje buvo formuojami tokie mitybos ir nejudrumo įpročiai, kad šis siekis būtų buvęs neįgyvendinamas jo paties.

Numetė svorio ir ėmė sportuoti

Postūmis atsirado sulaukus penkiolikos ir įsimylėjimus. Paauglystės meilė per vieną vasarą padarė stebuklą. Pirmiausia pavasarį Tomas nuėjo į sporto klubą. Ten jam ne tik pasakė, kaip sportuoti, bet ir surašė mitybos planą. Tuo metu Tomas dar nesuprato apie sveiką mitybą, ir kaip tokie planai sudarinėjami. Tačiau jis nesigilindamas vykdė tai, kas nustatyta, ir jau išeinant moksleivių atostogų, buvo bepradedantis sulaukti susidomėjusių žvilgsnių, o kartais ir klausimų. Svarstyklės jau tada rodė septyniais kilogramais mažiau. Per vasarą Tomas numetė dr 15 kilogramų ir taip tapo normaliu vyruku be antsvorio. Tuomet rugsėjį pamatęs tą mergaitę, dėl kurios stengėsi, suprato, kad dėl jos tiek stengtis nebuvo verta, nes ji iš charakterio nebebuvo tokia pati. Tačiau dabar Tomas norėjo stengtis dėl savęs.

Pagavo azartas – ėmė ruoštis varžyboms

Tomas ėmė dar daugiau sportuoti. Buvo smagu matyti, kaip kūnas formuojasi naujomis formomis: išryškėjo įvairiausios raumenų grupės. Tuomet Tomui buvo pasiūlyti ir proteinų papildai sportui, ir daugiau baltyminės mitybos, ir nauja sporto programa bei – pirmasis pasiruošimas varžyboms.

Sunkiausia buvo visiškai atsisakyti angliavandenių

Sportuoti Tomas jau buvo pripratęs ir jam patiko tas fizinis krūvis. Tačiau sunkiau jam buvo tinkamai maitintis. Visų pirma – atsisakyti angliavandenių, kurių vartojo anksčiau bent kažkiek. Mat ruošiantis tokioms varžyboms, kelis mėnesius fitneso sportininkai išvis atsisako angliavandenių ir daugiausiai remiasi ketonine dieta. Po varžybų prireikė ir laiko atsigauti bei vėl įsivažiuoti į normalų gyvenimą.

Palikite atsiliepimą