Vestuvių makiažas: susikurkite pati

Per vestuves nuotakos nori atrodyti ypač įspūdingai. Nieko keisto, kad jos skiria labai daug laiko ir pastangų tam, kad gebėtų susikurti išskirtinai gražų makiažą, kuris privalo derėti prie vestuvinės suknelės. Kol vienos damos galvoja, kad geriausia yra kreiptis į profesionalus, tuo tarpu kitos yra pasiruošusios pačios susikurti makiažą. Tiesa, vestuvinis makiažas Vilniuje turi būti įspūdingas, taigi rekomenduojame pagalvoti, ar Jūsų gebėjimai užtektini siekiant puikios išvaizdos.

Akys.

Akys – sielos veidrodis, tad nieko keisto, kad kurdama makiažą moteris pirmiausia ir galvoja, kaip paryškinti akis. Išties, tai viena sudėtingiausių vietų kuriant makiažą, tad kuo daugiau patarimų gausit – tuo tikresnė galėsite būti, jog atrodote puikiai.

  1. Lengvas makiažas. Tokiu atveju dažniausiai naudojamas tik akių tušas. Tuo pačiu rekomenduojami ypač pastelinių spalvų šešėliai, kurie gali pabrėžti Jūsų puikų žvilgsnį. Nepamirškite, kad tinka ir apvadas virš akių.
  2. Dūminės akys. Pastarosios dažniausiai būna labai juodos ir jas pasirenka tik labai drąsios moterys. Naudojamas ne tik juodas tušas, tačiau tuo pačiu ir juodi šešėliai, kurie lengvai pereina tonais.

Lūpos.

Jas paryškinti yra kur kas paprasčiau. Svarbiausia, kad Jūsų pasirinktos priemonės būtų kokybiškos. Tik taip galėsite užsitikrinti, kad dažai sėkmingai laikysis Jums ant kūno. Lūpdažiai – viena svarbiausių investicijų į kurią vesta skirti pinigų. Juk vestuvinis makiažas reikalauja investicijų.

  1. Lūpdažis. Jis išlieka ilgiausiai, dažniausiai yra matinis. Galima pasirinkti nuo neutralių iki labai ryškių.
  2. Blizgis. Lengvai valosi, taigi geriant iš taurės pusę blizgio galite palikti ant jo sienelių stiklų.
  3. Vazelinas. Neutraliausias variantas. Nesimato, kad esate ką nors užsitepusi, tačiau lūpos atrodo labai gražiai.

Skruostikauliai.

Juos paryškinti rekomenduojame naudojant skaistalus. Tiesa, svarbiausia yra saikas, kadangi per daug raudoni ar net rožiniai skruostai atrodys puikiai.

Antakiai.

Svarbiausia, kad atrodytų kuo natūraliau ir pasirinkti tokius, kurie puikiai tinka prie jūsų plaukų. Žinoma, dažniausiai ryškinimas yra reikalingas, tačiau nereiktų su tuo per daug persistengti.

Pagalvokite dar apie…

Kuo daugiau smulkmenų apgalvosite – tuo labiau tinkamą makiažą pavyks susikurti. Visgi, greta veido piešimo reikia pagalvoti dar apie kelias smulkmenas, kurios padeda išbaigti tobulą vestuvių nuotakos stilių.

Nagai. Eikite pas profesionalią, kuri Jums gali sutvarkyti nagus. Tikrai neverta prisiauginti, jeigu nesate pratusi prie ilgų nagų, tačiau jie turi būti sutvarkyti ir atrodyti gražiai. Pasirinkite neutralią spalvą. Taip nagučiai atrodys tvarkingai.

Šukuosena. Pastaroji taip pat dažniausiai daroma profesionalų, kurie puikiai žino, kokio veido merginoms kokios šukuosenos tinka. Dažniausiai dar prieš vestuves rekomenduojama pasibandyti, surasti modelį, kuris tiktų jaunajai. Juolab, kartais pati suknelė padiktuoja, kokios šukuosenos reikia.

Tinkamai pasirinktas vestuvių makiažas padės jums atrodyti puikiai.

Palikite atsiliepimą