Pasiruošimas studijoms užsienyje

Gali būti, kad vienas pirmųjų dalykų, kurį jūs turite daryti prieš išvykdami gyventi į užsienį, yra anglų kalbos kursai. Ypač, jeigu važiuojate ten mokytis. Dažnas koledžas ir universitetas turi ir konkrečius reikalavimus dėl anglų kalbos mokėjimo. Tam gali būti reikalaujamas IELTC testas, turintis ne patį mažiausią anglų kalbos balą. Taigi, jeigu tikrai norite patekti į savo svajonių mokyklą, ruoškitės laikyti testus. O pasiruošti jiems geriausiai padės kokybiški anglų kalbos kursai Kaune.

Kursų nauda

Be abejo, jūs gal klausite – kam jums ruoštis tiems kursams, jeigu viską galite daryti savarankiškai. Gal ir galite, bet realybėje kursai veikia daug geriau, kadangi su jais jūs išmokstate kalbą daug greičiau. Jūs turite išeiti iš savo komforto zonos, patrumpinti miego laiką, atsisakyti kokios nors smagios veiklos. Padaryti kažką, kas jus tikrai išmes iš tinginystės patalo. Kursus privalėsite lankyti, nes kitaip bus gaila išmestų pinigų, o ir gėda prieš mokytojus. O prieš einant į kursus, jums reikės paruošti namų darbus. Taigi, automatiškai jūs tarsi įsėsite į kažkokį traukinį, kuris jus ir nuveš į kalbos išmanymą.

Savarankiškas mokymasis

Be abejo, vien su kursais gyvas nebūsi. Šiais laikais anglų kalba yra tokia populiari, kad net maži vaikai, dar tik antrokai, gali autobuse kalbėtis angliškai taip gerai, kad jūs sutriksite ir pagalvosite, jog jie gimę šeimoje, kur taip kalbama. Tačiau iš tiesų dažniausiai jie kalbą būna išmokę iš žaidimų, iš filmų, iš interneto. Dabar visa medija mūsų vakarų visuomenėje yra angliška, ir niekas tam nesipriešina. Štai nuvykę į Italiją ar Prancūziją ir viešbutyje įsijungę televizorių, pamatysite, kad filmai ten yra pergarsinti vietine kalba, ir anglų kalbos net nesigirdi po apačia. Tai tarsi filmo iškraipymas, o kartu apsauga nuo bet kokios anglų kalbos įtakus. Tuo tarpu, mums kultūros vartojimas iškart leidžia išmokti anglų kalbą. Galite žiūrėti filmus, versti iš anglų kalbos dainų žodžius ir daryti kitus dalykus, kurie jums atrodo maloniausi, mokantis anglų kalbą.

Kitas pasiruošimas studijoms

Be abejo, ruoštis prieš išvažiuojant reikia ne tik galandant liežuvį. Dar jums reikia pradėti žvalgytis buto, kuriame galėtumėte gyventi. Taip pat turėtumėte surasti ir kažkokių kontaktų, kažkokių žmonių, su kuriais galėtumėte ten susipažinti ir naudingai praleisti laiką. Kartais net ir įvairūs socialiniai interneto tinklai gali padėti surasti pažintis.

Palikite atsiliepimą