Šviestuvai internetu: 3 mitai, kuriais nereikėtų tikėti

Kad ir kokią nuostabią paslaugą pasiūlytume žmonėms, visada atsiras skeptikų, kurie paneigs jos veiksmingumą bei bandys įtikinti kitus, jog tai nieko vertas užsiėmimas. Tokia pat situacija vyrauja ir su apsipirkinėjimu elektroninėse parduotuvėse. Kartą nudegę arba tiesiog nemėgstantys šio apsipirkimo būdo, žmonės neretai bando skleisti savo patirtį ir nuomonę bei įrodyti, kad tai yra nepatogu. Apšvietimą namams sukurti padedantys šviestuvai internetu taip pat patenka į kategoriją paslaugų, kurios sulaukia prieštaringo vertinimo. Deja, daugelis argumentų yra tiesiog sukurti mitai. Kokie jie?

Gausite ne tokią prekę

Internetu pigiauBloga patirtis, atėjusi iš įvairių puslapių, tokių kaip ebay.com, sudaro iliuziją, kad visos prekės, kurias užsisakome internetu, nuotraukose ir realybėje atrodo visiškai skirtingai. Jei jūs šviestuvo ieškosite neaiškiuose, tolimose šalyse registruotuose puslapiuose, gali būti, kad susidursite su šia problema. Tačiau šviestuvai internetu, kuriuos pardavinėja vietiniai verslai, neturi nieko bendra su užsieniečių svetainėmis, pilnomis padirbinių. Čia žmonės yra suinteresuoti kelti pardavimų lygį ir patenkinti savo klientus, todėl suvokdami, kad jei veiks apgaulės būdu, tikrai neišsilaikys, jie siūlo patikimas, patikrintas prekes, nesiskiriančias nuo esančių prekybos centruose.

Negalėsite grąžinti

Sakoma, kad internetiniai verslai negrąžina netinkamų ar tiesiog lūkesčių neišpildžiusių gaminių. Tai mitas. Yra nustatytos vartotojų teisės, kuriose aiškiai nurodyta, jog bet kokia, ne pagal specialų užsakymą gaminta prekė gali būti grąžinta per 14 dienų. Žinoma, jei pasinaudojote paslauga šviestuvai internetu ir gavę prekes jas pažeidėte patys, pinigų atgavimo nesitikėkite. Viskas turi vykti sąžiningai.

Nebūsite aptarnauti

Skeptikai tikina, kad šviestuvai internetu yra paslauga kuri reikalauja specialisto patarimo, kurio elektroninė parduotuvė nesuteikia. Tai netiesa. Visos tokio tipo parduotuvės turi konsultantus, kurie visą savo dėmesį skiria tik jums. Galbūt el. paštu atsakymo nesulauksite iš karto, tačiau visada galite paskambinti ir pasiteirauti tiesiogiai. Be to, komanda, dirbanti puslapyje, gali greitai gauti norimą informaciją apie dominančios prekės savybes. Tokio operatyvumo ne visada sulauksite įprastame prekybos centre, o jų darbuotojai sieks parduoti jums bet kokį gaminį, nė neatsižvelgdami į tikruosius poreikius.

Nuoroda: http://www.sviestuvai.lt

Palikite atsiliepimą