Slidinėjimo kelionėje nesušąlame

Ko reikia, važiuojant į savo slidinėjimo kelionę? Ar reikalingi miegmaišiai keliaujantiems, o gal visa patalynė jau bus duodama slidinėjimo kurortuose? O kaipgi slidinėjimo apranga – kokia ji turi būti, ar ją verta pirkti, ar nuomoti? Aibė klausimų gali nusidriekti mąstant apie tai, kaip iš tiesų turėtų būti planuojamos slidinėjimo kelionės.

Slidinėjimo apranga – būtina

Keliaujančių aprangaPasirodo, pats pirmas ir būtiniausias dalykas visada bus slidinėjimo apranga, kurią galima įsigyti gerose turistinėse prekėse. Tą galima daryti tiek internete, elektroninėje parduotuvėje, tiek atsidūrus ten, kur jau atvyksite. Tačiau žinokite, kad nusipirkti slidinėjimo aprangą ir vėliau ją bent kelis kartus panaudoti vis tiek iškart labiau apsimokės, negu nuomotis jau atvykus į tam tikrą vietą. Tad pasistenkite pataupyti ir iškart nusipirkite tai, ko vėliau reikės savo turistinėse kelionėse. Nebent slidinėti vykstate visiškai pirmą kartą ir labai abejojate, kad jums patiks, tada gal ir neverta daug investuoti.

Miegojimo sąlygos trobelėje

Kitas klausimas yra turistiniai miegmaišiai. Kada jų reikia, ir ar jums jų prireiks? Jeigu keliaujate slidinėti, natūralu, kad p atviru dangumi nemiegosite palapinėje. Tada gal ir miegmaišio nereikia? Veikiausiai miegoti teks specialioje turistinėje trobelėje tokiame slidinėjimo kurorte. Ten gal ir bus kokia patalynė, bet visada rekomenduojama turėti savo miegmaišį, nes tai jums leis pajusti geriausią komfortą ir higieną, ir visą atsakomybę dėl to, ką naudojate, kada ir kaip.

Kelionės pirmyn ir atgal sąlygos

Taip pat reikėtų prieš keliaujant tiksliai pasiaiškinti, ką jums tikrai siūlo ta agentūra, su kuria leisitės į šį kelią, o ką jūs gausite iš to, ką patys pasiūlysite. Taigi, pagalvokite apie tai ir pasižiūrėkite. Gal dar reikia kokių nors turistinių reikmenų, gal bus kažkas, ko jums reikės kelionėje, tačiau į pačios kelionės pasiūlymą nebus įskaičiuota? Gal dar kokių prietaisų, apklotų, papildomų pirštinių ar net tų pačių slidžių? Viskas turėtų būti kažkur surašyta jūsų slidinėjimo pasiūlyme.

Puikūs prisiminimai

Grįžę po kelionės turėsite daug puikių prisiminimų. Dėl to nepamirškite ne tik to, kas būtina išgyvenimui, bet ir tai, ko norėsite vėliau, po kelionės. O norėsite tikriausiai pačių geriausių prisiminimų. Juos aišku geriausia turėti nuotraukose ir video medžiagoje, tad pasistenkite ir turėti tai, kas jums svarbu. Kelionėje fotografuokite kaip pasamdyti – net ir tada, kai nesinorės, bet žinosite, kad tą daryti reikia.

Palikite atsiliepimą