Santechniko darbas

GerundaĮsivaizduokite, supratote, kad pas jus sugedo santechnika, pasižiūrėjote parduotuvėje, kiek kainuotų tokia prekė http://gerunda.lt/produkto-kategorija/vamzdziu-laikikliai/kanalizacijos-vamzdziu-laikikliai/ nes manote, kad būtent ji pas jus nulūžo. Ir… Toliau nieko nedarote, nes bijote pirkti patys, reikia specialisto. Pasižiūrėti kainų prekes internete mes galime, tačiau patys sutaisyti vamzdyno – ne. Štai dėl ko tokia svarbūs ir naudingi yra tikri profesionalūs santechnikai, kurie tuojau pat gali viską sutvarkyti. Tačiau ar kada pagalvojote, kaip gyvena santechnikas, keliaudamas iš vonios į vonią, iš tualeto į tualetą? Ar žmonės jam duoda arbatpinigių, ar bent kartais pakviečia ir į svetainę, ar iškart veda prie vamzdžio? Į tokius klausimus atsakys santechnikas Tomas.

Kaip jaučiasi žmonės

Pasidarė smalsu, kaip reaguoja patys žmonės, kai kviečiasi santechniką ir jis atvyksta. Tomas atvirauja: „Būna visko. Jeigu bute tikrai klaiki situacija, plaukia viskas, tai žmonės dažniausiai būna tam tikroje panikoje. Jeigu nelaimė nutiko ką tik, tai jie dar nesupranta jos mastų ir galvoja, kad čia viskas bus tuojau sutaisyta. Bet jeigu jau bėga kelias valandas, tai jie būna jau ir paskambinę į darbą, kad neateis, pakeitę savo planus. Tie, kurie dar nebūna susitaikę su situacija, dažniausiai ir labai trukdo, nes galvoja, kad čia viską dar galima greitai pataisyti ir trukdo dirbti savo erzeliu. Kartais žmonės pasikviečia labai susigėdę, net man nejauku dėl jų pasidaro. Taip būna, kai, tarkime, užsikemša tualetas. Tuomet žmonės visuomet jaučiasi labai nejaukiai, netgi puola atsiprašinėti“, – pasakoja santechnikas.

Įprasti darbai

Pasiteiravus, kokie dažniausi santechnikos darbai, Tomas sako, kad žmonės iš senų daugiabučių dažniausiai kviečiasi dėl vamzdyno problemų. „Pavažinėkite Vilniuje po Karoliniškes, Lazdynus ar Justiniškes. Ten dauguma daugiabučių tokie seni, kad aš jau po du kartus juose buvęs, kai vamzdynai buvo kritinės būklės. Taigi, dažnai žmonės kviečiasi, kai sprogsta vamzdis. Būna, kad kas nors kur nors užsikemša. Paprastai į biurus kviečia mane, nes būna užkimštas klozetas arba kriauklė. Kaip taisyklė, kriauklė būna užkimšta kavos tirščiais, o klozetas netirpiu popieriumi“, – sako Tomas.

Palikite atsiliepimą