Kaip atpažinti, kad su auto stiklu kažkas negerai

Jeigu remontuojame įtrūkusius stiklus, tai dėl to, kad tokios procedūros automobiliui tikrai reikia. Nebūna taip, kad šio remonto prireiktų automobiliams, kurių stiklai laikosi puikiai. Visuomet pirmiausia būna kažkas negerai atsitikę, tada ir stiklų remontas reikalingas. Kaip atpažinti, kad metas vežti savo mieląją mašiną pas meistrus ir remontuoti arba keisti stiklus?

Atsirado įtrūkimas

Stiklai ir jų remontasGalima pastebėti, kad ant tokių specializuotų servisų būna parašyta – keičiame įtrūkusius stiklus. Vien ši paslauga iškart išduoda vieną iš atvejų, kada būtina keisti stiklus – kai šie būna įtrūkę. Taigi, vienas iš atvejų, kada reikia atvykti pasikeisti arba remontuoti stiklų, tai esant įtrūkimams. Iš kur jų gali atsirasti? Užkritus stambiam, sunkiam, aštriam objektui ant lango, pažėrus žvyro iš priekyje važiuojančios mašinos ratų, nutikus auto eismo įvykiui. Langai traumuojami gali būti gana greitai, svarbu žinoti, kad įskėlus ar sudaužius stiklą atsiranda galimybė plisti tam įtrūkimui, todėl reikia greičiau tvarkytis su stiklais. Tam, kad įskilimas nevirstų katastrofa, reikia greičiau vežti remontuoti stiklo.

Prastai laikosi

Tai, kad stiklas prastai laikosi, matysis iš jo netinkamo įtempimo. Gali atsirasti tam tikras klibėjimas, nesandarumai. Tai labai retai situacija, tačiau ji apskritai itin apsunkina visą automobilio saugumą, taip pat turi įtakos ir oro pagalvėms bei jų naudojimui – gali labai nukentėti vairuotojas per avariją, jeigu važinėja su prastai įtemptais, negerai įdėtais stiklais. Jeigu tik yra įtarimų, kad taip ir yra – būtina kuo greičiau keliauti pas meistrus ir tvarkyti automobilį.

Užsikerta stiklai durelėse

Nors vairuotojai dažniausiai nekreipia dėmesio į tokią problemą, nes savo vairuotojo dureles jie susitvarko, tačiau keleivio langai neretai lieka sugedę, jeigu tik koks sugedimas atsiranda. Kai užsikerta durelėse stiklai uždaryti, mašina tiesiog lieka tarsi be langų. Tačiau, jeigu užsikerta net iki galo neuždaryta – tada negalima palikti automobilio ne privačioje valdoje. Visada atsiranda įsilaužimo pavojus, kadangi per pravertą langą gali būti atkabinamos ir atidaromos durelės, o tai leidžia lengvai patekti į saloną. Tad jeigu auto stiklai užsikirto, irgi būtina vykti į servisą susitvarkyti šios bėdos. Greičiausiai bus sugedęs pats mechanizmas.

Rekomentuoja meistrai

Einant per privalomą techninę apžiūrą gali būti rekomenduojama nuvykti pasikeisti auto stiklų. Ir jeigu tą sako meistrai, tą reikia ir daryti. Tai nėra pasiūlymas laisvalaikiui – tai būtinybė, reikalinga jūsų saugioms kelionėms, jūsų ir keleivių saugumui užtikrinti.

Palikite atsiliepimą