Plaukimas laivu Venus – pabėgimas į nuostabią gamtą

Jei dar negirdėjote, Lietuvos pajūryje galima pasimėgauti šaunia pramoga – tai plaukimas laivu Venus. Tikri taip – tam, kad pasimėgautumėte vandens gaiva, gražiais gamtos reiškiniais bei pabėgtumėte nuo miesto šurmulio, o tuo pačiu ir išbandytumėte plaukimą laivu, jums visai nebūtina pirkti brangaus kruizo po Baltijos jūra ar keliauti į užsienio šalis, jog galėtumėte pasiplaukioti. Viskas visai šalia – pakanka nukeliauti iki Lietuvos pajūrio.

Nors atrodo, kad mūsų Marios yra iš tiesų mažytės ir negali pasiūlyti daug pramogų, tai yra netiesa. Taip gali pasirodyti tik iš pirmo žvilgsnio, tačiau geriau įsižiūrėjus tampa aišku, jog plaukimas laivu Venus taps puikia visos dienos pramoga.

Plaukimo laivu Venus programa

Preliminarus šios kelionės laikas – apie 6 valandas. Iš Klaipėdos išplaukus apie 12 val., atgal parplauksite apie 18 val. Tai reiškia, kad iš ryto galėsite deramai išsimiegoti ir neskubėdami atvykti į uostą, o vakare dar turėsite laiko pasigrožėti į jūrą besileidžiančia saule ar pasivaikščioti smėlėtu paplūdimiu.

Pirmoji kelionės atkarpa trunka apie 2 valandas – jos metu nukeliausite iš Klaipėdos į Juodkrantę. Juodkrantėje galėsite ramiai ir neskubėdami apžiūrėti visas jus dominančias vietas, kadangi pagal kelionės planą turėsite net dvi valandas laisvo laiko krante.

Kelionė atgal į Klaipėdą trunka tiek pat – 2 valandas, tad išplaukę 16 val. apie 18 val. jau būsite išsilaipinę Klaipėdoje.

Toks visos dienos malonumas Jums kainuos tik 28 eurus, o kelionės metu galėsite mėgautis laive įrengtu baru bei restoranu. Skatinant ir palaikant socialų bei teisingą verslą, visiems vaikams iki 7 metų kelionė laivu nemokama!

Jei jus domina laivo užsisakymas asmeninei šventei – nesidrovėkite ir susisiekite! Į Venus laivą telpa per 200 žmonių, todėl galėsite sutalpinti visą savo draugų būrį. Laive yra specialiai įrengta mini scena, kurioje galės pasirodyti muzikos atlikėjai ar renginio vedėjai. Dėl laivo nuomos patartina kreiptis kuo anksčiau, kadangi būtina nurodyti tikslią datą ir užsakyti rezervaciją. Svarbiausia įsitikinti, jog jūsų norima rezervacijos data nesidubliuoja su iš anksto numatytomis Klaipėda – Juodkrantė kelionių datomis.

Palikite atsiliepimą