Mitai ir faktai apie dantų implantus

Dantų implantacija – daugelio aptariama sritis. Norint, kad paslaugos būtų suteikiamos kokybiškai – reikia ieškoti klinikos, kurioje dirba puikūs specialistai. Visgi, kaip ir daugelį kitų populiarių paslaugų, taip ir šią yra apipynę labai daug mitų, kurie kartais trukdo suvokti, kokia tai puiki galimybė palengvinti savo gyvenimą. Vertinant galimybes pasinaudoti implantavimo paslaugomis ir tuomet lyginti su protezavimu reikia atsižvelgti į tai, kad tikslingos informacijos suradimas jums kur kas labiau palengvins darbus. Svarbiausia yra netikėti mitais, kurie dažniausiai sklando internete. Pasikonsultuokite su profesionalu, kuris gali detaliai viską paaiškinti ir paprasčiau suvokti.

1 mitas – dantų implantai brangiai kainuoja.

Taip, tai nėra pati pigiausia egzistuojanti paslauga, tačiau reikėtų atsižvelgti į tai, kokią naudą ji atneša. Tai ne tik galimybė vėl džiaugtis gražia šypsena. Tai garantas, kad nesusirgsite kitomis ligomis, kurios labai dažnai kyla vien todėl, kad žmonės neturi nuosavų dantų. Tam tikra prasme, dantų implantacija yra būtina, o ne tik komfortą suteikianti paslauga. Tiesa, jeigu implantacija jums kiek per brangus pasirinkimas – egzistuoja ir protezavimas, kuris kainuoja mažiau.

2 mitas – matosi, kad dantys yra nenatūralūs.

Dantų protezavimas dažniausiai nebūna toks kokybiškas kaip žmonės nori, kadangi dantys ne tokie realūs. Štai dantų implantai ir yra giriami todėl, kad implantuojami dantys labai primena realius ir žmonės dažniausiai nemato jokio skirtumo. Jeigu niekam nesakysite, kad jūsų dantys yra netikri – niekas to ir nesužinos. Taigi, jeigu norite natūralių dantų – implantavimas yra geriausias pasirinkimas.

3 mitas – funkcionavimo trukmė – iki 10-ies metų.

Vėlgi, mitas. Dantų implantacija yra kokybiška paslauga, kuri dažniausiai tarnauja iki žmogaus mirties. Jeigu ji burnoje veikia trumpiau gali būti, kad žmogus paprasčiausiai nepasirūpino savo dantimis. Akivaizdu yra tai, kad tai ilgalaikė paslauga. Svarbiausia implantuotais dantimis rūpintis taip pat kaip ir nuosavais.

4 mitas – Lietuvoje sunku atrasti gerą specialistą.

Tikrai ne. Lietuvoje yra labai daug profesionalų, kurie pasiruošę suteikti kokybiškas paslaugas ir padėti jums vėl džiaugtis nuostabia šypsena. Dantų implantai atliekami profesionalų, kurie yra kompetentingi suteikti tokias paslaugas.

5 mitas – tai labai sudėtinga ir daug laiko reikalaujanti procedūra.

Tai gana paprasta procedūra, kuri atliekama vieno, daugiausia – dviejų, susitikimų metu. Nereikia imti atostogų ar išeiti iš darbo. Juolab, dažniausiai nejaučiama jokio šalutinio poveikio. Žinoma, jeigu jausitės labai nemaloniai – tokiu atveju galite atostogauti, tačiau tai nutinka labai retai. Profesionalai stengiasi, kad dantų implantacija nesukeltų kokių nors problemų.

Pasinaudokite puikiomis galimybėmis džiaugtis nuostabia šypsena, kurios nusipelnė kiekvienas mūsų. Jeigu norite naujų dantų, kurie visiškai primintų realius – tokiu atveju implantacija jums yra pats geriausias ir labiausiai rekomenduotinas pasirinkimas.

Vienas atsiliepimas apie “Mitai ir faktai apie dantų implantus

Palikite atsiliepimą