Kaip stilingai sutvarkyti namų grindis

LinoleumasNorite stilingų grindų? Linoleumas Dubingiuose – tai tik vienas iš būdų, kaip tokias grindis gauti. Interjero salonuose galima rasti ir kitokių sprendimų, tad neskubėkite rinktis to, ką pamatėte kažkur pas kaimynus ar buvote suplanavę prieš 15 metų, bet taip ir nepadarę… Yra tikrai įvairių būdų, ką daryti su namų grindimis, norint joms suteikti grožio.

Linoleumas – pigus ir galimybes atveriantis pasirinkimas

Taigi, norėdami turėti gražias grindis, nebūtinai turite leisti pinigus brangiausiems dalykams. Juk iš tiesų gali būti ir viskas daug pigiau bei paprasčiau. Tarkime, turite seną namą su baisiomis grindimis ir galvojate, ką daryti. Galite lupti senas grindis, daryti naujas, mokėti daug už visas medžiagas. Tačiau visada galite ir tiesiog čiupti pigiausią variantą: iškloti OSB plokštėmis, o tuomet jau ramiai rinktis patikusį linoleumą. Tai gali būti iš tiesų pigus ir geras sprendimas. Ypač tinka namams, kuriuose būnate rečiau, galbūt tik vasarojate ar atvažiuojate savaitgaliais. Tereikia pakloti linoleumą ir viskas išsisprendžia. Jis gali būti norimos spalvos, raštų, imituoti plyteles, parketą, medį, ar ką tik panorėsite.

Medinis parketas

Aišku, dabar labiausiai norimas grindų klojimo būdas – tai senas gražus medinis parketas. Ąžuolinės grindys – tai kažkas autentiško, ką norisi tiesiog išbučiuoti, atėjus į senų menininkų namus – muziejus. Tad ir šiuolaikiniuose namuose žmonės dažnai nori būtent tokių grindų. Tai tikrai gražus dalykas, galima sakyti, mūsų paveldas. Verta galvoti ir apie tokias grindis, jeigu piniginė sąlygos tokias jas turėti leidžia.

Lentų medinės grindys

Paprastesnis medinių grindų variantas – tai medinės lakuotos ir impregnuotos lentos, kitaip tariant – dailylentės, gražiai atsiduriančios eilėje viena šalia kitos. Taigi, toks lentų išdėstymas visada yra geras, tinkamas ir gražus. Taigi, lentų grindys gali būti irgi stabilus, ilgaamžis ir gražus pasirinkimas, jeigu tik nuspręsite, kad tai yra tai, ko jūs tikrai norite.

Plytelės – tik tam tikroms patalpoms

Kai kuriose patalpose geriausias dalykas yra plytelės. Taigi, galite tiesiog namus išdėstyti plytelėmis, ir tai bus jums labai patogus dalykas. Tai gali būti danga, kuri tiks ne tik grindims, bet ir sienoms, luboms, dušo kabinoms. Paprastai plytelės yra vonios kambario danga, tačiau taip pat tai gali būti ir ne tik vonios kambario, bet ir kitų kambarių danga. Taigi, su plytelėmis galite tikrai gražiai viską susitvarkyti ir namai atrodys tikrai puikiai.

Palikite atsiliepimą