Ilga kelionė autobusu

Vykstant į ilgesnes keliones pasitarnauti gali tiek paprastų lengvųjų automobilių nuoma, tiek didesni, talpūs nuomojami mikroautobusai. Mes su kompanija nusprendėme leistis į kelionę su mikro autobusu. Daug kas sakė, kad nuomojami mikroautobusai mus užmigdys ir mes mirsime iš nuobodulio, kad geriau keliauti ne taip, o greitai nuskristi lėktuvu. Bet visgi kelionė buvo labai įdomi.

Tinkamo autobuso paieška

Pirmiausia, aišku, reikėjo rasti tinkamą autobusą. Ne vienoje vietoje, kur yra teikiama automobilių nuoma, reikėjo pabandyti rasti kriterijus atitinkančią transporto priemonę. Kiekvienas žmogus turi savų kriterijų, mūsų šauni kompanija taip pat tokių turėjo. Štai dėl ko ne visi nuomojami mikroautobusai krito į akį. Galiausiai apžiūrėjome keturių įmonių pasiūlymus ir nusprendėme, kad mums svarbu ne pigiausia lengvųjų automobilių nuoma, o tiesiog geresnė kokybė.

Kelionės džiaugsmai

Pasirinkome tikrai gerai, nes autobusas, kuriuo važiavome per Europą, atitiko visus standartus. Važiavo daug žmonių, įvairaus amžiaus. Vieni buvo sveiki kaip ridikai, kiti ir su ligomis, ir su negaliomis. Buvo ir garbaus amžiaus žmonių, ir vaikų. Taigi, visoms socialinėms grupėms reikėjo užtikrinti komfortą. Tarkime, oro kondicionieriai yra tas dalykas, kuris turi būtinai gerai veikti, kai važiuoji tarptautiniu maršrutu. Jeigu jis neveikia tai kiekvienas keleivis kenčia, kiekvienam yra labai nemalonu. Norėjosi, kad mūsų kelionė pasižymėtų tik geriausiomis savybėmis, kad nereikėtų kentėti dėl prastų kažkokių dalykų. Taigi, gerai, kad kondicionieriai mikroautobuse veikė puikiai. Kažkada teko važiuoti į Berlyną su sugedusiais kondicionieriais. Vairuotojas nepastebėdavo, kada viskas gerai, o kada blogai, todėl gale žmonės tai kepdavo kaip ant keptuvės, tai šaldavo lyg šaldytuve.

Dabar buvo smagu, nes kelionėje galima buvo pasimėgauti ir interaktyviomis pramogomis. Sėdynių atlošuose buvo įmontuoti liečiamieji ekranai su integruotais televizoriais. Ten pažiūrėjau visus tuos populiarius filmus, kurių šiaip niekada gyvenime galbūt nebūtų tekę žiūrėti. Taip pat pažiūrėjau ir daugiau visokių dalykų. Tarkime, visi rado ir žaidimų, nors paprastų, bet malonių, kai nori prastumti laiką, važiuojant tarp laukų, neįdomiu Lenkijos kraštovaizdžiu. Taigi, kiekvienas keleivis rado kažką įdomaus ir tokio, kas leido lengviau atsikvėpti, pakęsti kelionę, pasijausti visai laimingu jos dalyviu. Aš taip pat esu vienas iš tų keliautojų, kuriam kelionė neprailgo. Pažiūrėjau filmus, nusnūdau, pasidariau kavos, pasidžiaugiau, kad autobuse įrengtas ir patogus tualetas, taigi, nereikia visiems stoti kas valandą degalinėse ir dar laukti eilėje prie WC.

Vienas atsiliepimas apie “Ilga kelionė autobusu

  1. Kelionėse autobusu daug ko pamatai, bet kaip išvargsti.. Manau geresnis variantas su draugais išsinuomoti automobilį ir patiems prasivesti ekskursijas, nuvažiuoti kur patys norit. O ir autobusai kartais ne visur įvažiuoja, tenka ilgai eiti pėščiomis arba praleisti lankytinas vietas.

Palikite atsiliepimą