Vestuvių planavimas – kaip tai daryti sėkmingai?

Kiekvienos sutuoktuvės skiriasi savo mastu, scenarijumi, prabanga, svečių išskirtinumu ir stiliumi. Tačiau taip pat vestuvių planavimas turi savo siužeto linijų ir tuomet, kai į šeimos glėbį virsta ne tik du jaunieji, bet ir būsimas šeimos pagausėjimas. Šiandien kalbame slidžia, bet labai aktualia tema – kaip planuoti vestuves, jeigu nuotaka pastebimai laukiasi? Kaip sukurti šventinę atmosferą, idant visi būtų patenkinti, patys jaunieji taip pat turėtų smagias vestuves, nuotaka jaustų komfortą ir jaustųsi graži, kad visiems užtektų pramogų ir niekas nebūtų nuskriaustas? Štai keletas pagrindinių aspektų, kuriuos turėtų apimti tokių vestuvių planavimas.

Nuotakos apranga

Pirmiausiai reikėtų pasistengti, kad nuotaka rastų suknelę, su kuria pati atrodytų sau gražiai. Joks vestuvių planavimas nebus gerai įvertintas, jeigu nuotaka per vestuves nesijaus laiminga. Tad labai svarbu užtikrinti nuotakos laimingumą ir galėjimą šventę švęsti su pakilia nuotaika. Vestuvės, kada yra laukiamasi pirmagimio, tikrai ne naujiena, ir todėl geri vestuvinių suknelių salonai visada gali pasiūlyti puikias vestuvines sukneles, skirtas nėščioms moterims. Suknelės, kaip ir dauguma kitų nėščiosios drabužių, ko gero, bus specialiai pasiūti, siekiant per daug be reikalo nesuveržti pilvuko, išlaikyti gražias formas. Svarbu ir tinkamai pasirinkti aksesuarus, kad nuotaka būtų ir puošni vienu metu, bei galėtų jaustis tikrai gražiai.

Vestuvių nuotraukos

Paprastai patys jaunieji nusprendžia, ar norėtų vestuvinėse nuotraukose likti įamžinti ir su šeimos pagausėjimu, ar atrodyti taip, kaip nieko net nenutuokiantys apie būsimą trečiąjį. Sukurti nuotraukas, kuriose nuotaka neatrodytų kaip būsima mama, labai lengva. Tereikia fotografuoti daugiau portretines nuotraukas arba kartais jaunosios pilvą pridengti gėlių puokšte, apkabinimu, į kadrą įlendančiais daiktais. Jaunieji gali patys nuspręsti, kaip norėtų atrodyti.

Vestuvinės pramogos

Planuojant vestuves, būtina atsižvelgti į vestuvines pramogas – kokios jos turėtų būti. Ar tikrai reikėtų labai daug judėti, sudaryti vos ne sportines sąlygas? Galbūt galima būtų rasti mažiau sportinio aktyvumo reikalaujančias pramogas. Verčiau galvoti ne taip, kad „nuotaka, jeigu nenorės, neprisijungs“, bet iškart ieškoti sprendimų, kurie patiktų ir nuotakai, ir svečiams. Maistas ir gėrimai taip pat galėtų būti apgalvoti. Gal nebūtina organizuoti labai ilgų vestuvių, o ant vaišių stalo padėti ir daugiau sveiko bei skanaus maisto, kuriuo galėtų mėgautis tiek besilaukianti nuotaka, tiek visi šventės svečiai. Jeigu švenčiama tik vieną dieną, tarkime, iki kokių 22 valandos, o paskui jaunieji išskrenda į kelionę, galima šventę kurti ir be stipriųjų gėrimų.

Palikite atsiliepimą