Tai, ko neskalbiate mašinoje, bet galėtumėte

Kai kurių dalykų skalbimo mašinoje neskalbiame, nes galvojame, kad jeigu tą padarytume, išsyk grėstų skalbimo mašinų remontas. Tačiau veikiausiai tai nebūtų tiesa, kadangi yra nemažai dalykų, kuriuos tikrai vertėtų skalbti skalbimo mašinoje, ir niekas nuo to nenukentėtų.

Šluotos ir šluotelės

Nauja skalbimo mašinaVisi namuose turime įvairių šluotų, šluotelių ir šepečių. Vos nusipirkus juos, jie būna švarūs ir labai gražūs. Tačiau vėliau pasidaro purvini, bjaurūs ir tokie lieka amžiams. Ar kada pagalvojote, kad galima tas šluotas išskalbti skalbimo mašinoje? Staiga iš vienodų pilkų šerių išnirs vėl spalvos, paaiškės, kad jos gali būti švarios. Tai nepaprastai geras sumanymas. Mažiausios šluotelės į skalbimo mašiną tilps lengvai, o didesnių galbūt nusiims šluotos formos antgalis, ir bus jį galima ten įdėti. Tai puikus sumanymas pedantiškiems ir bakterijų vengiantiems žmonėms. Namai staiga pasidarys švarūs ir gražūs, o jums dėl to beveik nereikės nieko daryti.

Žaislai

Mylimiausias pliušinis meškiukas atrodo ne baltas snieginis lokys, o pilkas lūšnynų grizlis? Mėgstamiausia skudurinė lėlė įkrito į balą, o gražiausi minkšti žaislai apterlioti koše, kadangi, paaiškėjo, jie jos iš tiesų negali valgyti? Jūsų vaikams jų žaislai yra svarbūs. Verta mokyti vaikus nuo mažens tvarkos, švaros ir tausojimo. Panaudoti daiktai neturi būti išmetami vien dėl to, kad jie kažkur praplyšo, kažkur susipurvino, ar, kad pirmųjų namų taisyklių besimokantis Reksas ir vėl pakėlė koją ir pažymėjo teritoriją ant meškiuko Rudžio. Sumeskite minkštus žaislus į skalbimo mašiną ir turėsite juos kaip naujus. Švarius, išskalbtus, ryškių spalvų, kvepiančius. Vaikai padėkos, o jums tai patiks dar labiau. Juk norite, kad jūsų namuose visiems būtų gera, kad jūsų namuose viskas būtų gražu ir kuo tvarkingai.

Pagalvės ir pagalvėlės

Nebūtina išmesti senų patalų ir pagalvių vien dėl to, kad į juos dujas kažkas leido 30 metų. Galima jas išskalbti. Patalams prireiks didžiulės, legendinės 12 litrų talpos skalbimo mašinos. Jūs tokios neturite, bet gal turi kas nors iš pažįstamų? Kodėl gi nenustebinus jų su prašymu išsiskalbti patalynę. Už tai padovanokite jiems krepšį namie augintų salotų. Na o nedideles pagalvėles, kuriomis puošiate sofą, ir kurių su metais tik auga, galite lengvai ir drąsiai kišti ir į savo mažąją skalbimo mašiną. Nieko blogo nenutiks, viskas išsiskalbs, kaip ir turėtų būti. Tik nenaudokite labai agresyvių skalbimo programų.

Palikite atsiliepimą