Palepinkite save: paslaugos jums

Kas gali jus geriau palepinti, jeigu ne įvairios paslaugos, jums suteikiančios malonumą ir neverčiančios jūsų kažkaip dėl to plušėti? Pasidairę nemokamuose skelbimuose, lengvai pastebėsite, kad išties galima greitai rasti viską, ko reikia, norint palepinti save. Trūksta idėjų? Štai keletas pasiūlymų iš skelbimų, ką galite smagaus nuveikti.

Masažas

Šios paslaugos jums ir bet kuriam žmogui tikrai bus malonios. Užsisakykite masažą į namus, o gal masažo salone. Tai gera pramoga žiemos metu, kada kaulai sustingę, mums šalta, tačiau judėti per daug nesinori, nes oro sąlygos tam gana prastos. Interneto skelbimuose lengvai rasite masažo paslaugų katalogus ir galėsite pasilepinti šia sveikatą tausojančia ir gydančia, atpalaiduojančia procedūra.

Pietūs į namus

PaslaugosAtsibodo gaminti valgyti? Pasilepinkite užsisakydami maisto į namus. Galite ne tik įprastu būdu per kurjerį užsisakyti picą ar kiniečių maisto, bet ir pasisamdyti virėją savaitei ar kitam laikotarpiui. Nors paprastai maisto ruošos paslaugos užsakomos šventėms, pobūdžiams, galbūt sirgdami, atostogaudami, prižiūrėdami daug vaikų ar tiesiog savo malonumui galite pasisamdyti trumpam laikui žmogų į virtuvę.

Nesitvarkykite: tegul tvarko kiti

Tas pats ir su namų tvarkymu. Šiais moterų emancipacijos laikais daugybė moterų pripažįsta, kad feminizmas joms pasitarnavo kaip „meškos paslauga“, kada ne tik tenka rūpintis karjera ir darbe nenusileisti vyrui, bet ir namuose atlikti visas ruošos „pareigas“. Būti su vaikais, bendrauti, gaminti maistą, tvarkytis. Jeigu esate pavargę, ar tiesiog nenorite dirbti namų tvarkytoja – tvarkytojų paslaugos, kurias aptiksite interneto skelbimų puslapiuose, palengvins jūsų dieną ir pakels nuotaiką. Jums nebūtina visko daryti pačiai, kartą ar du per savaitę tegul ateina žmogus, kuris kapitaliai sutvarkys namus.

Nagai, plaukai, ragai

Klasikinis savęs lepinimo būdas: grožio procedūros, kurias itin mėgsta moterys. Tegul jums sukuria nuostabią šukuoseną vakarėliui. Ilgalaikio rezultato trokštančioms patiks permanentinis makiažas, plaukų kirpimas ir dažymas, taip pat itin ilgai išsilaikantis gelinis lakavimas, puikių blakstienų priauginimas. Šios paslaugos užtikrins jums malonumą ir ilgai jausitės gražiai. Patogu ir tai, kad grožio specialistės neretai visas procedūras ateina padaryti į namus.

Išmokite kažką naujo!

Savęs lepinimas gali prasidėti ir nuo savęs tobulinimo. Kodėl gi jums nepasisamdžius užsienio kalbų korepetitoriaus? Išmoksite kažką naujo ir jausite šios dovanos sau rezultatą dar ilgai. Tegul jūsų kiemas žaliuoja – pasisamdykite sodininką. Tegul sutvarko jūsų mašiną – turėsite ir komfortiškas keliones automobiliu.

Palikite atsiliepimą