Naktinė užduotis: pamatyti gyvūnus

Mūsų naktinio matymo prietaisai iš vakaro sukrauti į kuprinę, prie durų parengti ir geri šilti nešlampantys batai, patogios sportinės striukės. Visa apranga tamsi, juoda ir žalsva, galima sakyti, primena kareivišką aprangą, tik neturi jos skiriamųjų ženklų. Esame tokia ekipuotė, kuri tuojau pasileis į mišką, ir jame galbūt pavyks pamatyti nuostabius gyvūnus.

Naktis prieš medžioklę

Tad artėjant rytui ima jaudulys. Gulamės miegoti kiek įmanydami anksčiau, nes norime pamiegoti. Daug lengviau vėliau pamatyti gyvūnus ir paukščius tada, kai esi pailsėjęs, kai žinai, kad viską darai taip, kaip daro žvalus žmogus. Jeigu būsi labai neišsimiegojęs, pavargęs, tai taip lengvai viskas nesigaus. Naktis prieš medžioklę tuo ir ypatinga, kad ją reikia išmiegoti, reikia kuo geriau pailsėti. Tačiau tai labai sunku padaryti, kai nori kuo greičiau keltis, kai džiaugsmingai jaudiniesi dėl rytojaus. Manau, tai pažįstama daugybei žmonių, kurie lygiai taip pat nori kažką gero nuveikti iš ryto, dėl to jau iš vakaro, būna, labai jaudinasi ir nepradeda to dalyko daryti, nepradeda miegoti. Taigi, daliki 2 valandos nakties kankinausi ir varčiausi lovoje, tiesiog laukdama, kol greičiau užmigsiu, kol greičiau mane pasiims miegas, o paskui galėsiu nubusti ir pradėti pagaliau savo džiaugsmingą rytą.

Nuostabus rytas

Ryte dar kartą pasižiūrėjome ar visi naktinio matymo prietaisai vietoje. Turėjome skirtingus žiūronus bei foto aparatus. Aišku, turiu patikslinti, kad nesame tokia ekipuotė, kuri ketina šaudyti į gyvūnus. Mes norime juos tiesiog pamatyti. Pagaliau norisi pamatyti realų gyvūnų dydį, užtikti juos pabudusius, kažkur skaniai pusryčiaujančius, valgančius skaniausią žolę, dar gyvą po pavasario. Tokio dalyko labai norisi miesto žmogui, kuris taip daug laiko praleidžia mieste arba tiesiog sėdi prie kompiuterio (nes toks jo darbas). Labai noriu būti tuo žmogumi, kuris gali ryte įkvėpti gaivos, pamaloninti savo akis ir mintis žalia gamtos spalva. O pro šalį prabėgantys gyvūnai yra kažkas nepaprasto.

Keliamės labai anksti, kai dar tamsu. Tam mums ir reikalingi naktinio matymo prietaisai, nes tik su jais galime pamatyti tai, kas iš tiesų yra tikra. Tik su jais galime pamatyti tokius gyvūnus, kokie mums atrodo verti mūsų dėmesio. Todėl einame labai tyliai, kad nė šakelė nesubraškėtų, ir štai priešais mus nušuoliuoja kiškis. Tikriausiai išsigandęs mūsų, bet mes nieko blogo juk jam ir nenorime padaryti.

Palikite atsiliepimą