Nagų priežiūra namuose: patarimai

Norite, kad Jūsų nagai visada atrodytų puikiai? Tokiu atveju geriausia įsigyti pačias reikalingas priemones ir tuo pačiu skirti laiko jų priežiūrai. Esame tikri, kad manikiūras suteiks Jums laimės, kurs stilių ir pavyks džiaugtis, kad nebereikia keliauti pas meistrę, kurios paslaugos gana brangios.

Nagu lakas, žinoma nėra vienintelė priemonė, kurios reikia priežiūros metu. Aptarsime pačius svarbiausius komponentus, kurie leis Jums džiaugtis nuostabiais nagais.

Tinkamos priemonės

Pateiksime sąrašą priemonių, kurios reikalingos Jūsų nagų priežiūrai.

· Lakai

· Lako pagrindai

· Lako apsaugai

· Geliniam nagų lakavimui

Nagų lakai· UV, LED, hibridinės lempos

· Frezos, elektrinės nagų dildės

· Valikliai, skiedikliai, džiovikliai ir korektoriai

· Dildės

· Nagų ir odelių gydymui

· Pagalbinės priemonės manikiūrui ir pedikiūrui

· Priemonės ir įrankiai

· Nagų dailė ir papuošalai

Žinoma, kiekvienas renkasi tiek priemonių, kiek jam arba jai labiausiai reikia. Dažniausiai jas superkamos eigoje, kai pamatoma, kad manikiūro darymas namuose tampa sėkmingas, paprastas ir tuo pačiu našus tik su geriausios kokybės priemonėmis.

Maitinkite nagus

Taip pat reikalingas ir nagų pamaitinimas, kuris gali užtikrinti, kad Jūsų nagai visada atrodys puikiai. Tokiu atveju geriausia naudoti specialius lakus, kurie savo sudėtyje turi vitaminų, kurie reikalingi nagams. Papildomai siūlome gerti kompleksinius vitaminus, kurie padės ir iš vidaus stiprinti nagą.

Geros kokybės lempos

Lakavimui reikalingos geros kokybės LED arba UV lempos, kurios sustingdo laką. Šiuo metu pačių lempų pasiūla rinkoje yra labai plati, tad esame tikri, kad atrasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Tik reikia detaliai įsiskaityti į smulkmenas ir tuo pačiu verta tartis su specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius apsiūlys ir labiausiai tinkamą įrangą.

Reguliarumas

Svariausia nagams skirti kuo daugiau dėmesio. Tokiu atveju jie atrodys puikiai. Kadangi šiuo tu daugelis žmonių labai skuba, natūralu, kad atrasti to laiko gali nebūti paprasta. Visgi, siūlome įvertinti tai, jog nagų lakavimas bei priežiūra gali būti maloniu spa ritualu, kuris leis Jums atsipalaiduoti ir pamiršus dienos rūpesčius – pajusti malonumą savimi rūpintis.

Gražūs nagai dažniausiai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Leiskite sau tai patirti…

Palikite atsiliepimą