Kaip tinkamai apšviesti kambarius?

Jeigu norite, kad namai būtų apšviesti tikrai protingai, keli akcentiniai led šviestuvai, pagrindinė užpildanti šviesa ir protingas apšvietimo išplanavimas galės būti tai, ko reikės jūsų puikiems namams. Tačiau prieš imant pirkti reikmenis, suplanuokite, ką ir kaip apšviesite.

Šviesa – pirmojo įspūdžio sukūrėja

Led šviestuvaiNepamirškite, kad tai, kur, kaip ir kada švies jūsų led šviestuvai, bus be galo svarbu, nes žmogaus prigimtis visada verčia pirmiau pamatyti šviesą, o tik vėliau, kai praeis kuris laikas, matyti neapšviestas vietas, tamsoje skendinčius daiktus. Šviesa visada bus jūsų jaukumo pagrindas, jeigu rinksitės ją šiltų spalvų, ir ji taps jūsų gražiausių interjero detalių pažymėtoja. Ji sukurs pirmą įspūdį, tad jokiu būdu niekur negalvokite, kad tiesiog apšviesite bet kokiomis lemputėmis, ir bus gerai. Jau geriau, patiesite bet kokį kilimą ar numesite bet kokią sofos pagalvėlę, bet šviesa turės būti pirmoje vietoje. Apšvieskite mažomis lemputėmis jums gražius paveikslus, nukreipkite šviesą į jums brangią knygų kolekciją, kad visi galėtų ja pasigrožėti, pakabinkite šviestuvus virš didžiulių gražių valgomojo baldų.

Ne tik lubas

Šlykštaus apšvietimo paslaptis – per vidurį kambario nutįsusi viena lemputė. Ir viskas. Bet jūs juk norite ne šlykštaus, o gražaus kambario, tiesa? Jūsų namai nuostabūs, leiskite žmonėms tai pamatyti. Montuokite apšvietimą į grindis, tegul užsidega švelnus šviesos takas, kai naktį eisite į tualetą. Apšvieskite laiptus, nes jie turi būti matomi dėl praktinių priežasčių, o kartu tai šviesos pasiskirstymas įvairiose vietose, kas irgi neabejotinai sukurs grožį. Kambaryje pakabinkite daug šviesų, vienas jų laikykite pagrindinėmis, kitomis tiesiog siekiant atkreipti dėmesį į tam tikras detales.

Toršerai

Kai atrodys, kad jau viską padarėte su apšvietimu, jau prisukote daug mažų LED lempučių į lubas, apšvietėte laiptus ir sukūrėte romantišką apšvietimą miegamajam, dar paklauskite savęs, ar turite gražių toršerų? Dabartiniai modernūs toršerai net neturi atrodyti kaip toršerai, labiau jie būna panašūs į savotiškus meno kūrinius. Tai tiesiog skaidrūs šviečiantys daiktai, ir jie gali užtikrinti jūsų namų interjero dizaino grožį.

Vienas atsiliepimas apie “Kaip tinkamai apšviesti kambarius?

  1. Manau tinkamai apšvietimo sprendimai turėtų būti ne tik namo viduje, bet ir išorėje. Juk labai svarbu, jog namas ir iš išorės atrodytu gerai, bei išraiškingai, to pasiekti man padėjo lauko šviestuvai. Dabar džiaugiuosi įspūdingu namų išorės dizainu.

Palikite atsiliepimą