Kiek sveria kokie daiktai

Jeigu nueitumėte į parduotuvę http://www.svarstykles.com/ , tai pamatysite, kad svarstyklių yra labai įvairių. Kam to reikia, galbūt galvosite. O iš tiesų atsakymas paprastas – jeigu tiek daug jų yra, vadinasi ir reikia. Juk vienus objektus ar daiktus, gyvūnus sverti tenka su didelėmis, mechaninėmis ir ne tokiomis tiksliomis svarstyklėmis, kitur gi reikia ypatingo tikslumo. Dėl to taip ir nutinka, kad reikia skirtingų svarstyklių. Pagalvokime, kas kiek sveria.

Maistas

Kasdien kažką valgant, žmonės savo maisto paprastai nesveria. Nebent turi kažkokių specifinių mitybos poreikių. Tarkime, sergant cukriniu diabetu ar kokiu nors kitu su maisto įsisavinimo sutrikimu susijusiu dalyku, gali tekti labai akylai sekti, ką valgai, kiek valgai. Taip pat žmonės, kurie sportuoja, prieš varžybas augindami raumenis laikosi baltymų dietos. Žmonės, kurie apskritai lieknėja, taip pat dėl tam tikrų dietų ir maisto ribojimo gali sverti maistą. Bet paprastai mes jo nesveriame. O jei svertume, tai kiek mes suvalgytume? Lėkštė sriubos turbūt svertų kokius 300 – 500 gramų. Porcija kepsnio su bulvėmis ir salotomis galėtų sverti 400 – 800 gramų. Porcija košės gal svertų 300 gramų, o apskritai viskas labai priklausytų ir nuo to, iš kokių lėkščių mes kaip ką svertume. Nes kai kurios būtų labai storo molio ar keramikos ir svertų daugiau, kitos būtų plonos ir lengvos. Tad indus tektų sverti atskirai.

Žmonės

Kiek sveriantis žmogus sveria neblogai? Iš tiesų, jeigu jūs sveriate tiek, kiek yra iš jūsų ūgio atėmus 110, tai čia yra minimali svorio riba. Mažiau sverti tikrai nepatartina. O jeigu sveriate tiek, kiek iš jūsų ūgio atėmus 90, tai gaunate viršutinę ribą. Na ir, žinoma, jeigu sveriate tiek, kiek gaunasi iš ūgio atėmus 100, tada turite maždaug tokį svorį kurį galėtumėte pavadinti net ir idealiu.

Žmonės dažnai rūpinasi dėl savo svorio visai be reikalo. Moterys kartais puola į neviltį, jog sveria per daug. Tačiau iš tikro, pagal visas sveikatos rekomendacijas, tas svoris būna puikus. Taigi, kartais reikia ne tik į veidrodį žiūrėti, bet ir į skaičius. Veidrodžiai būna kreivi, dar būna netinkama apranga arba apskritai toks kūno tipas, kuris su bet kokiu svoriu negali atrodyti kaip iš žurnalo viršelio. Sveikatos normų visada paisyti yra geriausia, bent jau nepakenksite sau, tikrai nebūsite per stori, bet galėsite džiaugtis geresne sveikata.

Palikite atsiliepimą