Kiek kainuoja baidarių nuoma ir kur rasti pigiau?

Nepaisant to, kad oras lauke darosi vis vėsesnis, tačiau kai kuriems asmenims tai visiškai netrukdo mėgautis aktyviu laisvalaikiu, kuris dažniausiai realizuojamas gamtoje. Juk tai – ne tik geros fizinės būklės, tačiau taip pat ir geros savijautos garantija.

Baidarių nuoma – unikali pramoga

Viena iš tokių pramogų, kuri pasirenkama ištisus metus – baidarių nuoma. Stovyklavietės Aukštaitijoje laukia visų, kurie nori smagiai praleisti laiką. O svarbiausia, kad šio tipo pramoga yra gana pigi, tad tinkama kiekvienam, kuris nori patirti daugiau nuotykių.

Vėsusis metų laikas – galimybė sutaupyti

BaidarėsSiūlome nepamiršti, kad dažniausiai kainos krenta vėsiuoju metų laiku, kadangi būtent tada dažniausiai poreikis yra mežesnis, tad tuo pačiu ir kainos tampa labiau priimtinos. Tiesa, baidarių nuomotojas dažniausiai ir taip gana pigiai siūlo paslaugas, tad kad ir kokiu sezonu nuspręsite, kad norite išbandyti šias pramogas, esame tikri, kad rasite tą kainą, kuri atitinka Jūsų finansines galimybes.

Laukite akcijų

Įvairaus tipo pramogos Jums gali kainuoti kur kas pigiau ir tokiu atveju, jeigu palauksite akcijų, kurios leis sutaupyti. Šiuo metu jos yra skelbiamos reguliariai, tad galima pasidžiaugti, kad vis daugiau žmonių jas pamato ir tai dažniausiai paskatina išbandyti tokias pramogas, kurios atrodo gana paprastos, įdomios tačiau nedrįstama jomis mėgautis.

Dažniausiai taip yra ir su baidarėmis, kurios tarsi traukia, tačiau taip pat ir nedrįstama mėgautis jų malonumais. O patikėkite – tikrai verta.

Įvertinkite skirtingus maršrutus

Dažniausiai paslaugų kainos kinta ir priklausomai nuo to – koks maršrutas yra pasirenkamas. Visiškai natūralu, kad dažniausiai trumpesni ir paprastesni kainuoja kur kas pigiau, kadangi tai yra geras pasirinkimas tik pradžiamoksliams, kurie dar iki šiol niekada neplaukė. Tačiau tiems, kurie jau kada nors mėgavosi tokiomis galimybėmis – dažniausiai norisi kažko įmantresnio. Tokiu atveju reikalingos profesionalesnės paslaugos, kurios kainuoja kur kas daugiau.

Jeigu iki šiol niekada neteko plaukti baidarėmis – tokiu atveju siūlome tai padaryti. Esame tikri, kad tai bus ta pramoga, kuri paliks Jums tik pačias geriausias emocijas.

Palikite atsiliepimą