Kokios procedūros sudaro pilvos sienos plastiką?

Dažnai galima išgirsti moteris juokaujant ar išties rimtai kalbant, jog riebalų nusiurbimas joms palengvintų kasdienybę ir išspręstų visas problemas. Tačiau reta žino, kad iš tiesų ne riebalų nusiurbimas, o tik pilvo sienos plastika gali padėti išspręsti problemas su kuriomis susiduria moterys, ypatingai po gimdymo. Riebalų nusiurbimas yra labiau bendrinė operacija, nesiorientuojant stipiriai į vieną kūno dalį, kai tuo tarpu pilvo sienos plastikos metu procedūrų skaičius išties didesnis.

Riebalų nusiurbimas

Pilvo sienos plastikos metu riebalų nusiurbimas yra tik viena iš procedūros dalių. Be jokios abejonės, toms, kurios tikisi atsikratyti viso savo antsvorio operacijos metu galime iš karto perspėti, kad tiek pilvo sienos plastika, tiek ir riebalų nusiurbimas leidžia pašalinti ne daugiau kaip 2,5-3kg riebalų pertekliau nuo kūno, mat vėliau pati procedūra gali būti pavojinga. Riebalų nusiurbimas čia išties gera pradžia, norint pradėti mesti svorį arba atvirkščiai – puiki pabaiga, kai numetus svorio ar ypatingai po gimdymo joks sportas ar dieta nepadeda atsikratyti riebaliukų ant pilvo.

Odos patempinas

Kita procedūra, kuri yra atliekama pilvo sienos plastikos metu, tai odos pertekliaus pašalinimas ir patempinas. Odos perteklius atsiranda tuomet, kai atsikratoma daug svorio ir net gan greitai. Taip pat beveik visos moterys su odos pertekliumi susiduria po vaikelio gimimo. Deja, odos pertekliaus neįmanoma pašalinti jokiais kitais būdais, o jis nė vienai nepatinka. Neestetiška išvaizda, bambos formos pakeitimas, vaizdas sukeliantis antsvorio įspūdį yra pašalinimas tik chirurginiu būdu, todėl pilvo sienos plastika čia tikras išsigelbėjimas pogimdyvėms moterims ar daug svorio atsikračiusiems vyrams bei moteris.

Bambos išformavimas

Dėl aukščiau paminėtų priežasčių dažnai įprasta bambos forma gali pakisti – riebalų ar odos perteklius „užkristi“ ant bambos, nėštumo metu ar esant dideliam antsvoriui ji taip pat gali būti ištampyta ir atrodyti visiškai neestetiškai bei nehigieniškai, mat joje daug papraščiau pradeda kauptis nešvarumai. Bambos išformavimo metu plastikos chirurgai pašalindami nereikalingą odą ar patempdami ją tam tikru kampu sukuria naują bambos formą, ją atidengia ir vėl padaro estetiškai atrodančią.

Palikite atsiliepimą