Ką rengtis važinėjant riedlente

Kai sakoma, kad riedlentės yra gyvenimo būdas, taip turbūt teigiama dėl to, kad jos iš tiesų patenka į daug įvairių gyvenimo sričių. Negali turėti tik riedlentę, ir visai neskirti laiko, pavyzdžiui, tam, ką rengiesi, kur važinėji, ką veikia kiti pasaulio riedlentininkai ir pan. Šiandien norime pažvelgti į tai, ką dažniausiai rengiasi žmonės, kuriems patinka riedlentės, ir galbūt – kodėl jie taip daro.

Apsaugos

Visų pirma, riedlentės, kaip ir riedučiai, reikalauja saugotis dėl traumų. Su dviračiu važiuodami jūs krisite rečiau – nebent kas nors partrenks. Nes tai gana stabilus dalykas. Tačiau važiuojant su riedlentėmis, jūs visada turėsite daugiau rizikos nukristi tiesiai į kietą paviršių. Be to, dažniausiai riedlentės nėra naudojamos saugiam pasivažinėjimui iki biuro, lygiu keliu. Jos neturi savo specialaus važiavimo tako, tad kur bevažiuosi, vis pateksi į tokį paviršių, kuriame bus kliūčių. O ir būti riedlentininku, kuris neišnaudoja riedlentės lankstumo, kuris niekada nerizikuoja, nešokinėja ant bortelių, vamzdžių, turėklų ir laiptų – šiek tiek gėda prieš visą riedlenčių bendruomenę. Todėl vertėtų turėti omenyje tai, kad apsaugos visada yra gera idėja. Dėl to dažniausiai šio sporto atstovai dėvi kelių bei alkūnių apsaugas ir būtinai – šalmą. Šalmas yra svarbiausia dalis, nes galvą saugoti turime labiausiai.

Avalynė

Labai svarbi ir avalynė. Ji turi būti patogi, lanksti, neturi prakaituoti koja joje ir taip pat padas turi gerai sukibti su riedlentės paviršiumi, neturi slysti. Taigi, iš esmės, reikia gerų sportinių batelių.

Laisva apranga

Kartu, kaip minėjome, tai yra sportas. Taigi, reikia apsirengti laisvai – kaip sportuojant. Sportas priverčia būti apsirengus tokiais rūbais, kurie leidžia laisvai judėti, lankstyti sąnarius. Kartu jie turi būti su gera „ventiliacija“, nes mes tiesiog neturėtume prakaituoti. Taigi, su laisva apranga galima ir laisviau važinėti. Karštu metu tinka šortai, marškinėliai, o vėsesniu metu labiau patinka ir šiltesnė sportinė apranga.

Stilinga apranga

Tačiau, kadangi riedlentės yra gyvenimo būdas, stilius, ne tik sportas, tai ir drabužiai turi savo madas. Tai dažnai susiję su gatvės kultūra, kuriai priskiriamas ir repo muzikos žanras. Žmonės, kurie priklauso šiai kultūrai, mėgsta rengtis neformaliai, mėgsta tatuiruotes, auskarus, kepuraites, apsmukusias kelnes, šaunius džemperius ir panašią atributiką. Jeigu norite būti tikras sportininkas, turite pasistengti ir tinkamai apsirengti, kad išlaikytumėte stilių, vertą dėmesio. Jeigu jums tai pavyksta, tuomet puiku.

Palikite atsiliepimą